Ekskluziviteti sportiv Ultimate Rivals që vjen në Apple Arcade

Shumë prej jush do të debutojnë me një pajisje Apple në javët e ardhshme për shkak të dhuratave të Krishtlindjes, dhe çfarë mënyrë më të mirë sesa të përfitoni nga këto pajisje me Apple Arcade, shërbimi i pajtimit i lojërave video të Apple. Një shërbim që po rritet javë për javë. Tani, Apple sapo ka njoftuar mbërritjen e Ultimate Rivals, një lojë interesante që është pjesë e një ekskluziviteti sportiv krijuar nga djemtë nga Bit Fry Game Studios, te Apple Arcade. Pas kërcimit, ne ju tregojmë më shumë rreth kësaj loje të re që tashmë e kemi në dispozicion.

Ultimate Rivals është një ekskluzivitet i lojës sportive që na sjell sportistë nga hokej, basketboll, futboll dhe regbi në një lojë video të tërbuar, një mundësi unike në lojërat sportive sipas Apple. Dhe më shumë do të vijnë nën ombrellën e Rivalëve Ultimate, pasi ne ju themi se është një ekskluzivitet loje, në këtë rast ne kemi The Rink, një lojë që na lejon të zgjedhim nga më shumë se 50 atletë për të garuar në dy-në-dy ndeshje hokej (tjetra do të jetë Gjykata ku mund të luajmë basketboll) Dhe më e mira nga të gjitha, loja është e licencuar nga lojtarë nga NHL NBA, NFL, MLB, WNBA, USWNTPA dhe me legjenda në pension si Wayne Gretzky.

Me kombinime të ndryshme të lojtarëve, ne do të zhbllokojmë mënyra të reja për të luajtur dhe për të rrahur "makinerinë" ose të tjerët lojtarë në internet me mënyra multiplayer. Një lojë që gjithashtu mbështet grafikë me 60 korniza për sekondë, kontrolle të ngushta, pamje të pabesueshme dhe një dizajn hapësinor të zërit. E dini, një titull i ri me të cilin mund të shijoni Apple Arcade, shërbimin e pajtimit të lojërave video të Apple, ekzekutoni ta provoni nëse jeni abonentë dhe nëse nuk jeni, merrni parasysh mundësinë e pajtimit pasi lojra si kjo ia vlen.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.