Ide për dhuratat e Krishtlindjeve për fansat e Apple

Nëse nuk keni pasur mundësi të përfitoni nga Black Friday, sepse ende Nuk e keni shumë të qartë se çfarë t'i blini partnerit, prindërve, fëmijëve apo miqve tuajNë këtë artikull ne do të përpiqemi t'ju japim një dorë me këtë detyrë të lodhshme. Më pas, ju tregojmë disa artikuj teknologjikë, të klasifikuar në kategoritë deri në 50 euro, nga 51 në 15 euro dhe më shumë se 151 euro ideale për t'u dhuruar gjatë këtyre Krishtlindjeve.

SHËNIM: Çdo produkt që blejmë gjatë këtyre ditëve, mund ta kthejme pa problem deri me 31, kështu që nëse ndryshoni mendje pasi e keni blerë ose marrësi nuk e pëlqen, nuk do ta keni problem ta ktheni.

Për më pak se 50 euro

Karikues Apple MagSafe 35,99 euro

Karikuesin origjinal Apple MagSafe, e gjetëm në Amazon 35,99 euro, e cila paraqet një zbritje prej 11% në çmimin e saj të zakonshëm, që është 45 euro.

Blini karikuesin Apple MagSafe për 35,99 euro.

AirTag për 35 euro

Feneri i vendndodhjes së Apple, me të cilin ju ne mund të gjejmë çdo gjë me të cilën lidhetËshtë një nga opsionet më të mira të disponueshme brenda ekosistemit Apple dhe mund ta gjejmë për 35 euro në Amazon.

Blini AirTag për 35 euro.

Echo Dot e gjeneratës së 3-të për 15,99 euro

Nëse dëshironi të dëgjoni lajmet e mëngjesit, podkastet tuaja të preferuara, të kontrolloni automatizimin e shtëpisë tuaj… brezi i tretë Echo Dot nga Amazon është një opsion ideal, një pajisje që është e disponueshme për vetëm 15,99 euro.

Blini Echo Dot të gjeneratës së tretë për 3 euro.

128 GB memorie SanDisk për 44,03 euro

Nëse ju doni zgjeroni kapacitetin e pajisjes tuajMe memorien 128 GB SanDisk me lidhje rrufeje mund ta bëni lehtësisht për vetëm 44,03 euro.

Bleni memorie ScanDisk 128 GB për 44,03 euro.

Kamera Xiaomi Mi 360º për 39,59 euro

Kamera e sigurisë Xiaomi Mi 360+, me zbulimi i njerëzve dhe rezolucioni 1080 E gjetëm në Amazon për 39,59 euro.

Bleni Xiaomi Mi 360 për 39,59 euro.

Amazfit Band 5 për 28,90 euro

Byzylyk kuantifikimi Amazfit Band 5, me një kohëzgjatje prej Bateri 15 ditore, monitorimi i rrahjeve të zemrës, gjumit dhe nivelit të oksigjenit në gjak, zbret nga 44,90 euro në vetëm 28,90 euro. Është në dispozicion në të zezë, jeshile ulliri dhe portokalli.

Blini Amazfit Band 5 për 28,90 euro.

Fire TV Stick për 33,03 euro

Pajisja përfitime më të lira dhe më të mira Na ofron lidhjen me platformat e ndryshme të transmetimit të videove, ne e gjejmë atë në rangun Fire TV Stick nga Amazon.

Këto pajisje, të cilat gjithashtu janë të përputhshme me AirPlay, është i disponueshëm në disa versione. Versioni me Alexa në komandë kushton 33,03 euro.

Blej Fire TV Stock për 33,03 euro.
Logoja e Amazon

Provoni Audible 30 ditë falas

3 muaj Amazon Music falas

Provoni Prime Video 30 ditë falas

Midis 51 dhe 150 euro

AirPods gjenerata e dytë për 2 euro

Gjenerata e dytë e AirPods, me kuti karikimi nëpërmjet kabllit Lightning Është në dispozicion në Amazon për 138,75 euro, që është një zbritje prej 7% në çmimin e tij të zakonshëm, që është 149 euro.

Blini AirPods të gjeneratës së dytë për 2 euro.

HomePod mini për 99 euro

Mini ngjyrat e HomePod

Nëse jeni duke kërkuar për një altoparlant inteligjent me të gjitha produktet e Apple, sot nuk ka opsion më të mirë në treg se ai i ofruar nga Apple me HomePod mini, një altoparlant me çmim 99 euro dhe se mund të blejmë direkt përmes Apple Store, pasi për momentin duket se shpërndarja e tij përmes Amazon nuk është planifikuar.

Blini HomePod mini për 99 euro.

Gjenerata e parë Apple Pencil për 2 euro

Nëse keni blerë një iPad Pro, gjenerata e ardhshme iPad Air Dhe ju dëshironi të filloni të përfitoni sa më shumë nga kjo, mund ta bëni këtë me Apple Pencil të gjeneratës së dytë. Apple Pencil i gjeneratës së dytë ka një çmim prej 2 euro.

Blini Lapsin e Apple të gjeneratës së parë për 2 euro.

Karikues pa tel Mophie 3-në-1 për 69,10 euro

Nëse dëshironi të reduktoni numrin e kabllove dhe karikuesve për tuajin Apple Watch, iPhone dhe AirPods, baza e karikimit Mophie 3-në-1 është pajisja që kërkoni, një bazë karikimi që na mundëson të karikojmë deri në 3 pajisje së bashku për vetëm 69,10 euro.

Blini bazën e karikimit Mophie për 69,10 euro.

Stabilizator DJI 99 euro

Nëse dëshironi të përfitoni sa më shumë prej saj në modalitetin e ri të videos iPhone 13 Pro, ju duhet një stabilizues si ky që na ofron DJI për 99 euro. Ky stabilizues na ofron një dizajn të palosshëm i cili na lejon ta marrim me vete kudo dhe është i përbërë nga 3 akse.

Blini DJI Stabilizer për 99 euro.

2 llamba Philips Hue + urë 107 euro

Nëse ju doni filloni të domotizoni shtëpinë tuaj me ndriçim, nuk ka produkt më të mirë në treg se llamba Philips Hue. Në Amazon gjetëm paketën me 2 llamba Philips Hue plus urën e nevojshme për 107 euro.

Blini 2 llamba Philips Hue + urë për 107 euro.

SanDisk 1 TB SSD për 129 euro

Zgjeroni hapësirën e ruajtjes i iPad Pro, Mac ose çdo pajisjeje me lidhje USB-C është një proces shumë i shpejtë dhe i lehtë me njësinë e ruajtjes 1 TB SSD që SanDisk na e vë në dispozicion për 129,99 euro. Çmimi i tij i zakonshëm është 155,28 euro.

Bli 1 TB SanDisk SSD për 129 euro.

Nanolead Shapes për 139,99 euro

Nanolead na vë në dispozicion 9 trekëndësha me të cilët mund të formojmë forma të ndryshme që ndryshoni ngjyrën automatikisht (me 16 milion mundesi) ne varesi te programimit qe bejme ngjiten me shirit ngjites pa nevojen e shpimit...

Çmimi i zakonshëm i Nanolead Shapes është 199 euro, por mund ta gjejmë në Amazon për vetëm 139,99 euro.

Blini Nanolead Shapes për 139,99 euro.

Më shumë se 151 euro

Beats Solo3 Wireless për 199 euro

Nëse preferoni të mbuloni të gjithë veshin kur dëgjoni muzikë, Beats Solo 3 Wireless, me Çip W1 dhe 40 orë autonomiAto janë një mundësi e shkëlqyer për t'u marrë parasysh pasi çmimi i tyre është vetëm 199 euro.

Blini Beats Solo3 Wireless për 199 euro.

Apple Watch SE për 299 euro

Nëse nuk doni të futeni në gamën e Apple Watch me Serinë 3, një pajisje që ka 4 vjet në treg, opsioni tjetër më i lirë është Apple Watch SE. Ky model, në versionin 44 mm është në dispozicion për 329 euro.

Versioni 40 mm, ideal për kyçet e dorës më të vegjël, është i disponueshëm për 299 euro.

Blini Apple Watch SE 40 mm për 299 euro. Blini Apple Wath SE 44mm për 329 euro.

iPad Air për 649 euro

IPad Air 10,9 inç me 64 GB hapësirë ​​ruajtëse, është në gjysmë të rrugës midis gamës së iPad Pro dhe iPad-it të nivelit fillestar. Ky model, gjenerata e 4-të, është në dispozicion në Amazon për 649 euro.

Bleni iPad Air të gjeneratës së katërt për 4 euro.

La Versioni celular, disponohet edhe nga 751,99 euro, e cila paraqet një zbritje prej 5% në çmimin e saj të zakonshëm, që është 789 euro.

Bleni iPad Air të gjeneratës së katërt me lidhje celulare për 4 euro.

AirPods Max nga 508 euro

AirPods Max gjenden gjithashtu me një zbritje interesante në Amazon. Nga 508 euro, ne e gjejmë AirPods Max në të kuqe dhe jeshile. Dhe për disa euro më shumë e gjejmë në ngjyrë bojëqielli, argjendi dhe gri hapësirë.

Blini AirPods Max për 508 euro.

Sonos One për 229 euro

Nëse jeni duke kërkuar për një altoparlant cilësor për të shijuar muzikën tuaj të preferuar që, përveç kësaj, është në përputhje me Alexa, asistentin e Google dhe me Airplay, Sonos One është një opsion i shkëlqyer për t'u marrë në konsideratë, një altoparlant që disponohet në të zezë ose të bardhë në Amazon për 229 euro.

Bleni Sonos One për 229 euro.

LaMetric për 240,80 euro

Një nga produktet që shumica Ata tërheqin vëmendjen tuaj në videot e kolegut tonë Luis Padilla Është kjo pajisje, LaMetric, një pajisje që ne mund ta konfigurojmë për të shfaqur informacionin që duam përmes aplikacionit të saj për iOS.

LaMetric kushton 271,10 euro, megjithatë mund ta gjejmë në Amazon për vetëm 240,80 euro.

Blini LaMetric për 240,80 euro.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.