Instagram fillon të propozojë Histori që mund të na interesojnë

Histori në Instagram

Ishte disa muaj më parë kur djemtë nga Instagram na befasuan duke përplasur tryezën e një konkurrenti që nuk kishte shumë të bënte me ta: Snapchat. Dhe është se, çfarë më mirë sesa të kopjosh diçka që po punon aq mirë për një tjetër kur ke shumë më shumë përdorues sesa shërbimi tjetër. Instagram nis Tregime Instagram, një mënyrë e re për të ndarë momente me të gjithë ndjekësit tanë.

Dhe duket se ata po bëjnë me të vërtetë mirë, Instagram duket se po përqendron të gjitha përpjekjet e saj në Instagram Stories, ia vlen që kjo të ndryshojë të gjithë filozofinë me të cilën lindi rrjeti social, por në fund nëse diçka funksionon ... Çfarë është i ri: Instagram do të fillojë të sugjerojë Histori Instagram që mund të na interesojnë. Këtu ju tregojmë të gjitha lajmet në lidhje me sugjerimet e Instagram Stories që po shfaqin djemtë nga Instagram ...

Instagram-tregime

Siç mund ta shihni në imazhin e mëparshëm, Instagram tani do të na tregojë Tregimet tuaja të famshme të Instagram në skedën «Eksploroni», diçka mjaft e dobishme pasi do të ju ndihmojë të njihni profile të reja sipas shijes tuaj. Unë vetë kam takuar profile shumë të mira fotografësh falë fotove të sugjeruara në këtë skedë "Explore". Sugjerime nga Instagram Stories Ata janë një sukses duke marrë parasysh se sa mirë po punojnë për djemtë nga rrjeti social fotografik i modës.

Y nuk do të duhet të prisni për të parë Instagram Stories në skedën «Explore», Unë vetë tashmë po i shoh këto sugjerime, nëse ende nuk i keni që të presin pak që atëherë vendosja tashmë po bën. E dini, Instagram është një aplikacion falas por, siç ju thamë disa ditë më parë, nuk është përshtatur për iPad, Kjo nuk do të thotë që nuk mund ta përdorni, Instagram do të jetë po aq funksional në iPad edhe pse do t'i nënshtrohet një rikuperimi për t'u përshtatur në ekranin e madh të iPad-ve tona. Vraponi të provoni këto lajme!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.