Konfirmuar datën e ngjarjes, iPad fillon të pakësohet "në mënyrë misterioze"

Aksionet e iPad 8

Duke hyrë në detaje pas njoftimi zyrtar i ngjarjes për 14 shtatorin e ardhshëm Ne jemi duke kuptuar mungesën e hyrjes në internet të iPad -it, dërgesat po vonojnë shumë dhe ky mund të jetë një tregues i qartë se ne kemi brezin e nëntë të këtij iPad duke pritur. Ky mund të jetë një nga "dëmtimet kolaterale" të prezantimeve të Apple dhe është se stoku i produkteve të mëparshme tregon dobësi në krahasim me produktet e reja që do të vijnë.

Aksionet e iPad 2020 janë të pakta në faqen e internetit të Apple

Alsoshtë gjithashtu e mundur që ky model i ri iPad 9 të vijë më vonë, nuk kërkohet ta prezantoni atë javën tjetër, por Gjithçka tregon se modelet më të lira iPad do të marrin së shpejti një model të ri.

Datat e dorëzimit midis 30 shtatorit dhe 7 tetorit janë qartë një tregues se diçka po ndodh me këtë produkt dhe ne dyshojmë se kjo është për shkak të kërkesës së lartë, edhe pse është e vërtetë që ne jemi në momentin që të shqyrtojmë blerjen e një iPad për shkolla, puna, etj, por Isshtë e çuditshme që në një kohë kaq të shkurtër aksionet bien aq shumë. Për risitë që priten nga ky iPad më i lirë, në thelb do të ishte që ai të vinte me të njëjtin dizajn si modelet më të fundit të iPad Air dhe Pro, një ekran pak më të madh dhe pak tjetër.

Mbetet pak për të zbuluar produktet që Apple planifikon të shfaqë në të ngjarje e veçantë e shtatorit, do të shohim nëse përfundon përfundimisht duke lansuar një numër më të madh të tyre apo qëndron me iPhone, Apple Watch dhe vetëm AirPods ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.