Scarlett Johansson dhe Chris Evans do të luajnë në 'Ghosted', filmi i ri i Apple TV +

Apple TV + nuk janë vetëm seriEpo, ka seri të shkëlqyera me cilësi të lartë, por ka shumë më tepër përmbajtje audiovizuale në platformën e videove të transmetimit të Apple. Dhe është e vërtetë që njerëzit po flasin shumë për seriale si Ted Lasso (surprizë e madhe për shumë njerëz) ose The Morning Show, drama e përqendruar në lëvizjen Me Too brenda industrisë së transmetimit. Por sot ne duam të përqëndrohemi në filma, produkte që janë gjithashtu mjaft interesantë në Cupertino, dhe që kanë çuar Apple në investime të mëdha në mënyrë që të marrë të drejtat nga konkurrentët e saj kryesorë. I ri: Scarlett Johansson dhe Chris Evans do të luajnë në "Ghosted", filmi i ardhshëm i Apple TV +.

Dhe është se gjithçka duket se tregon se do të jetë një blockbuster për shkak të kastit që tashmë ka kategorinë e filmit: aksion romantik dhe film aventure ... Një film që do të jetë Drejtuar nga Dexter Fletcher, i famshëm për filmin e tij të fundit për Elton John, Raketëxhi. Në kast do të takohemi Chris Evans që pamë në Defending Jacob, dhe e mirënjohura Scarlett Johansson që mund të përmirësojë marrëdhënien tuaj me transmetimin e videos pas problemet që ai kishte me Disney + dhe premierën e 'Vejushë e Zezë'.

Një film interesant për të cilin ne dimë pak më shumë që nga data e publikimit nuk është konfirmuar ende, por padyshim që do të përmirësojë katalogun e djemve nga Cupertino. Pas këtyre njoftimeve shumë mund të mendojnë të kalojnë përsëri në pagesën për pajtimin e Apple. Dhe ti, A keni vazhduar të paguani për Apple TV + pas periudhës së provës? Në fund, bëhet gjithnjë e më e vështirë për të ruajtur të gjitha shërbimet, dhe shumë përfundojnë duke abonuar dhe anuluar abonimet pasi të kenë parë serialin ose filmin që duan ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.