Tani mund të rezervojmë rastet e Dymbëdhjetë South BookBook për iPhone 12 Mini dhe Pro Max

A keni arritur të rezervoni iPhone 12 Pro Max të ri? A jeni më shumë nga modelet e vogla si iPhone 12 Mini? Shumë prej jush do të kenë rënë në tundim dhe ndoshta deri në fund të javës do të jeni në gjendje të përdorni këto dy pajisje të reja. Tani, mbroji ata ... nëse nuk dëshiron të shqetësohesh ... Sot ne ju sjellim një mundësi të shkëlqyeshme për të gjithë ata që kërkojnë diçka më shumë. Kopertinat e famshme Dymbëdhjetë Libri i Librit Jugor Tani i Disponueshëm për iPhone 12 Mini dhe iPhone 12 Pro Max.

Me të vërtetë Libri i ri Libri Dymbëdhjetë Jug u nisën tetorin e kaluarPo, ishte e mundur vetëm të rezervoheshin iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro BookBooks, modelet që u lançuan së pari në treg. Tani pas hapjes së periudhës së rezervimet e iPhone 12 Mini dhe iPhone 12 Pro Max, Twelve South bën të njëjtën gjë dhe mundëson mundësinë e rezervimeve të rasteve BookBook për këto pajisje. Mbulesa që mbrojnë në mënyrë të përsosur pajisjen tonë dhe që kanë një estetikë sikur të ishin një libër. A është kështu të bëra prej lëkure dhe madje na lejojnë të mbajmë karta me pajisjen tonë, dhe madje na lejon të shohim njërën prej tyre, perfekte për të mbajtur ID-në tonë.

Duhet thënë se nuk ka rëndësi se cilin model blejmë, të gjithë ata kanë çmim 69,99 $, kjo do të thotë, nuk ka rëndësi që iPhone 12 Mini BookBook është më i vogël se iPhone 12 Pro Max, ia vlen të njëjtën gjë ... Sigurisht, do të kemi mes nesh një nga rastet më të mira për iPhone, dhe mbi të gjitha çështja më e mirë për të gjithë ata që e pëlqejnë këtë lloj kase me mbajtësin e kartës. Deri tani e dini, nëse jeni të interesuar për një rast të këtij lloji dhe tashmë e keni rezervuar iPhone 12 Pro Max ose iPhone 12 Mini, tani mund ta merrni këtë rast të ri. Ju dëshironi që diçka "më e lehtë" të shkojë për një lloj tjetër rasti, po, unë tashmë ju thashë se BookBook është rasti perfekt për iPad për shkak të komoditetit dhe mbrojtjes që ju ofron. Dhe për ju, çfarë mendoni për rastet e Dymbëdhjetë South BookBook?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.