Tani në dispozicion rimorkio për 'Ted Lasso', seria e re origjinale e Apple TV +

Korriku ka qenë një muaj i shkëlqyeshëm për Apple TV +. Ne kemi parë premiera të shkëlqyera të përmbajtjes origjinale si Greyhound ose Little Voices, përkatësisht një film dhe një serial, të cilat janë pritur pozitivisht nga përdoruesit. Sidoqoftë, makineria e Apple TV + duhet të vendoset në maksimum përsëri pas pandemisë dhe rekomandimeve të reja shëndetësore nga e gjithë bota për të shmangur mbarimin e përmbajtjes origjinale që bind përdoruesit që paguajnë pajtimin.  seri te reja origjinale ka emrin e Ted Lasso, emri i një traineri futbolli disi të veçantë. Tani mund të shijojmë rimorkion për këtë seri të re Apple TV +.

Ted Lasso, në Apple TV + më 14 gusht

Një trajner naiv i futbollit amerikan (Jason Sudeikis) vendos të provojë fatin e tij në një klub futbolli anglez, por përvoja e tij zgjon dyshime dhe përbuzje midis lojtarëve dhe tifozëve. A do të jetë në gjendje t'i pushtojë ata me metodat e tij të veçanta?

Ky është përmbledhja e Ted Lasso, seriali i ri origjinal Apple TV +.  14 gusht që nga sot nuk dihet numri i kapitujve ose kohëzgjatja e tyre. Ideja u krijua nga Bill Lawrence dhe Jason Sudeikis. Ky i fundit ka rolin kryesor të Ted Lasso në serial. Një trajner i futbollit amerikan që ndërmerr për të stërvitur futbollin anglez pa ditur shumë për këtë sport.

Prodhimi ka rënë mbi krijuesit Bill Lawrence dhe Jason Sudeikis përveç Liza Katze dhe Jeff Ingold nën kompanitë Doozer, Universal dhe Warner Bros. Disa orë më parë, Apple publikoi zyrtarisht rimorkio e parë e kjo seri e re. Mund të shijohet në faqen kryesore të Apple TV + ose në kanalin YouTube të shërbimit. A do t’i rrëmbejë komedia përdoruesit e shërbimit streaming të Apple?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.