2021 AirPods Pro në dy madhësi?

AirPods Pro W2

Një thashethem ose më mirë një rrjedhje që arriti në rrjetin social Twitter disa orë më parë për AirPods Pro, na tregon një imazh të asaj që mund të jenë patate të skuqura W2 që kufjet e reja të Apple do të mbanin vitin e ardhshëm. Brenda këtij imazhi të botuar nga Mr-white, tregon se çfarë mund të jetë një komponent i brendshëm i AirPods Pro dhe në këtë rast flet për patate të skuqura W2 që do të ishin gjenerata e ardhshme e H1.

Imazhet e filtruara nga ky përdorues i rrjetit social na tregon dy madhësi të ndryshme dhe kjo do të krijonte mundësinë e arritjes së dy mesatareve të ndryshme të kufjeve siç shpjegohet gjithashtu në MacRumors. Kjo është diçka që vërtet na duket e çuditshme por me Apple nuk e dini kurrë ...

Kjo është cicërima nga Mr-white në të cilën pamjet shfaqen me dy madhësi të ndryshme dhe kjo sugjeron që AirPods të vitit të ardhshëm do të kenë gjithashtu dy madhësi:

Sinqerisht, të kesh dy madhësi kufjesh nuk duket e dobishme për disa arsye dhe më pak në AirPods Pro që janë kufje brenda veshit, kështu që sa më të vegjël dhe më të ngushtë në çdo mënyrë, aq më mirë. Në madhësinë e përgjithshme të AirPods Pro, ajo që kërkohet saktësisht është se ato nuk janë shumë të përafërta, kështu që Në rastin e minimizimit të komponentëve, ne dyshojmë se modeli më i madh do të lansohet për sa i përket dimensioneve..

Një çështje tjetër është modeli AirPods dhe AirPods Pro që ne kemi qenë duke parë për një kohë të gjatë mes thashethemeve. Kjo mund të jetë diçka që i bën përbërësit e brendshëm të ndryshojnë, siç është rasti me këtë çip W2 që tregohet në imazhe dhe që ka madhësi të ndryshme. Më në fund do të shohim se çfarë lançon Apple në muajin Mars, i cili pritet të jetë mjaft i ngarkuar për momentin dhe që ende nuk e kemi përfunduar vitin 2020.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.