AirPods Pro nën 200 euro dhe oferta të tjera të produktit Apple

aeropodet pro

Falë marrëveshjes midis Apple dhe Amazon për të shitur produktet e tyre direkt përmes platformës së tregtisë elektronike të këtyre të fundit, blini produkte Apple me zbritje interesante Me të njëjtën garanci si gjithmonë, është një realitet dhe nganjëherë gjejmë oferta që nuk mund t'i humbasim.

Çdo javë, nga iPhone Actualidad ne do t'ju tregojmë Ofertat më të mira të Amazon për produktet e Apple, kështu që nëse jeni duke kërkuar një Apple Watch të ri, MacBook, një iPhone, AirPods ose ndonjë produkt tjetër nga kompania Tim Cook, ju ftoj ta ruani këtë artikull si të preferuarit tuaj.

Të gjitha ofertat që ju tregojmë në këtë artikull janë në dispozicion në kohën e publikimit. Ka të ngjarë që me kalimin e ditëve, ofertat nuk do të jenë më në dispozicion ose do të rriten në çmim.

AirPods Pro 190,90 euro

Edhe një herë, dhe kanë kaluar tre javë, ne gjejmë AirPods Pro të Apple për 190 euro, 89 euro më lirë sesa nëse e blejmë në Apple StoreMe Me këtë çmim fantastik, nëse jeni duke kërkuar kufje pa tela cilësore për anulimin e zhurmës dhe buxheti juaj nuk i kalon 200 euro, nëse përdorni produkte të ndryshme të Apple, nuk keni arsye të mos zgjidhni AirPods Pro ndërsa ato janë me këtë çmim.

AirPods Pro përfshin një sistem të anulimi aktiv i zhurmës plus një mënyrë transparence që na lejon të dëgjojmë tinguj nga jashtë. Isshtë në përputhje me komandën "Hey Siri", ato kanë një gamë deri në 24 orë (pa përdorur anulimin e zhurmës), ato janë rezistente ndaj ujit, pluhurit dhe djersës dhe kasa ngarkon me valë.

Blini AirPods Pro për 190,90 euro

AirPods nga 137 euro

Nëse e keni provuar AirPods Pro dhe nuk të pëlqen të futet në veshin tënd, Një opsion interesant që Apple na ofron janë AirPods, AirPods që janë të disponueshëm në dy versione: me një kuti karikimi pa tel dhe pa një rast karikimi pa tel.

Çmimi i Gjenerata e 2 -të e AirPods me kuti karikimi pa tel është 183,79 euro, e cila është një 20% zbritje në çmimin zyrtar të këtij produkti në çdo Dyqan Apple.

Nëse aftësia për të ngarkuar AirPods përmes kutisë së tij pa tel, nuk është themelore, ju mund të zgjidhni model me pagesë përmes kabllit të rrufesë çmimi i të cilit është 137 euro.

AirPods Max nga 524 euro

Kufjet më të plota Apple pa tel aktualisht në treg janë AirPods Max, kufje që Çmohen 629 euro në Apple StoreMe Sidoqoftë, në Amazon mund të gjejmë oferta të ndryshme në varësi të ngjyrës nga 524 euro, e cila paraqet një zbritje prej më shumë se 100 euro.

Apple Watch Series 6 GPS + Cellular për 429 euro

Në Amazon mund të gjejmë Apple Watch Series 6 GPS + Cellular për vetëm 429 euro, në versionin 40 mm, që do të thotë një zbritje prej 100 eurosh në çmimin e tij të zakonshëm, i cili është 529 euro.

Nëse modeli 40 mm është shumë i vogël për ju, mund të zgjidhni atë Modeli 44 mm, çmimi i të cilit shkon deri në 499 eurotë qenë çmimi i tij i zakonshëm në Apple Store prej 559 euro.

Apple Watch Series 6 përfshin një njehsori i oksigjenit të gjakut dhe funksioni i EKG -së që na lejon të kontrollojmë rrahjet tona të zemrës. Ekrani i retinës është më i ndritshëm se gjeneratat e mëparshme dhe ato janë gjithmonë të ndezura (megjithëse mund të fiket përmes opsioneve të cilësimeve).

Apple Watch Series 6 GPS për 379 euro

Nëse versioni me të dhëna celulare nuk është opsioni që kërkoni, ju gjithashtu keni në dispozicionin tuaj model me GPS nga 379 euro në versionin e tij 40 mm. Modeli 44 mm shkon deri në 409 euro.

iPhone 12 mini për 699 euro

IPhone 12 mini në çdo ngjyrë, me 64 GB ruajtje Isshtë në dispozicion në Amazon për 699 euro, e cila përfaqëson një zbritje prej 14% në çmimin e saj zyrtar.

Blini iPhone 12 mini për 699 euro.

iPhone 12 për 799 euro

Nëse modeli 5,4-inç është shumë i vogël për ju, opsioni tjetër është ai iPhone 12 64GB, një model me një ekran 6,1-inç me një çmimi prej 799 euro në të gjitha ngjyrat në të cilat ky terminal është në dispozicion: blu, e bardhë, e purpurt, e zezë, e kuqe dhe jeshile.

Blini iPhone 12 për 799 euro.

Gjenerata e parë Apple Pencil për 1 euro

Lapsi i gjeneratës së parë Apple i pajtueshëm me IPad Pro 12,9-inç (gjenerata e parë dhe e dytë), iPad Pro 1-inç, iPad Pro 2-inç, iPad (gjenerata e 10,5-të dhe e shtatë), iPad Air (gjenerata e 9,7-të), iPad mini (gjenerata e 6-të), iPad Air (e treta) brez) Isshtë në dispozicion në Amazon për 89 euro, 10 euro më lirë se në Apple Store.

Blini Lapsin e Apple të gjeneratës së parë për 1 euro.

Smart Keyboard Folio për 173 euro

Tastiera zyrtare e Apple për gjeneratën e 12,9-të 4-inç iPad Pro, Smart Keyboard Folio, ka një çmimi në Apple Store prej 219 euroMe Sidoqoftë, në Amazon mund ta gjejmë me një zbritje 21%, e cila përfaqëson një kursim prej 45 eurosh dhe një çmim përfundimtar prej 173 euro.

Blini Smart Keyboard Folio për 173 euro.

MacBook Air me procesor M1 për 979 euro

Një nga laptopët më të mirë aktualisht të disponueshëm në treg nëse jeni duke kërkuar fuqi dhe autonomi, e gjejmë në MacBook Air me procesorin M1, një kompjuter që ka një çmimi i zakonshëm në App Store Mac prej 1.129 euro, por ajo në Amazon është vetëm për 979 euro.

Ky model, me një ekran 13 inç, përfshin 8 GB RAM dhe 256 GB hapësirë ​​ruajtëse SSD, një tastierë QWERTY në spanjisht dhe është në dispozicion në ngjyrë ari. Nëse nuk ju pëlqen kjo ngjyrë (me një kapak problemi zgjidhet), është gjithashtu i disponueshëm me ngjyra gri hapësirë ​​për 1.023 euro dhe ngjyrë argjendi për 1.049 euro me të njëjtën konfigurim.

MacBook Pro me procesor M1 për 1.175 euro

Nëse MacBook Air me procesor M1 ju jeni pak të shkurtër për sa i përket porteve, për pak më shumë keni MacBook Pro me të njëjtin procesor, RAM dhe sasi të hapësirës ruajtëse. Çmimi i zakonshëm i këtij modeli është 1.449 euro, megjithatë, në Amazon mund ta marrim për vetëm 1.175 euro në gri hapësirëMe Versioni në ngjyra argjendi shkon deri në 1.217 euro.

Mouse Space Magic Grey

Nja dy muaj më parë Apple hoqi tastierën gri hapësinore, miun dhe tastierën nga Apple Store, kështu që përmes Apple është e pamundur të marrësh një nga këto modele. Zgjidhja më e thjeshtë është të vizitoni eBay dhe të paguani një çmim të tepërt për njërën nga këto produkte në këtë ngjyrë me të cilën iMac Pro mbërriti në treg.

Sidoqoftë, zgjidhja më e mirë sot është të kaloni nëpër Amazon dhe të përfitoni nga kjo ka akoma në magazinë el Maus Magic në gri hapësirë ​​për 99,29 euroMe Nëse preferoni Miun Magjik në ngjyrën tradicionale të bardhë, edhe ky është në dispozicion për 75 euro, 10 euro më lirë sesa në Apple Store.

Blini Magic Mouse në hapësirën ngjyrë gri

Shënim: çmimet mund të ndryshojnë në çdo kohë nëse oferta nuk është më e disponueshme


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.