Aksesori i njëmbëdhjetë i Nomad për AirTags

Kartë për AirTag

Humbja e portofolit mund të jetë një problem i vërtetë për këdo, kështu që Nomad dëshiron që ju të jeni të qetë në këtë drejtim nëse keni edhe AirTags. Aksesorët për këtë pajisje të vogël Apple kanë ardhur nga kudo dhe në këtë rast firma e mirënjohur Kaliforniane na ofron një lloj kartele në të cilën mund të futemi në pajisjen locator dhe pastaj kjo shtoni atë në një cep të portofolit tonë sikur të ishte një kartë më shumë.

Karta për AirTag e bën më të lehtë mbajtjen e një AirTag në portofolin tuaj

Sipas Nomad, dizajni që ka thirrur ky aksesor Kartë për AirTag ofron thjeshtësi dhe qëndrueshmëri kur bëhet fjalë për bartjen e pajisjes brenda portofolit. Kjo e bën AirTag-in tonë të qëndrojë në portofol pa patur ndonjë fryrje rrethore diku dhe e fsheh atë shumë më tepër. Matjet e tij janë 54 x 82 x 7,98 mm Në total, kështu që mund të themi se është e ngjashme me atë të çdo kartele apo dokumenti që mund të mbajmë në portofolin tonë.

Karta e prodhuar nga Nomad për AirTags është bërë e bërë nga një material polikarbonat me një sipërfaqe TPU i butë në prekje dhe ky dizajn e bën AirTag-in tonë të përshtatet në mënyrë të përsosur në mes, pa shtuar ndonjë trashësi përtej vetë pajisjes. Kjo kartë ka një çmim prej 20 $ dhe siç e dini tashmë, për dërgesat nga vendi ynë është gjithmonë më mirë të përdorni faqen e internetit Magníficos, pasi ne do të kursejmë tarifat dhe tarifat e mundshme të transportit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   trungu dijo

    "Ngjashëm me një kartë tjetër" kur është e trashë 5 ose 6 dërrasa. Jo faleminderit.