Amazon Echo Dot gjenerata e tretë për 3 euro

Pika Echo 3

Nëse e keni menduar për një kohë idenë e blerjes së një altoparlanti inteligjent, por nuk doni të investoni shumë para, Amazon e bën shumë të lehtë për ju, pasi ne mund të gjejmë të duhurin Brezi i 3-të i Amazon Echo Dot (modeli para atij aktual) për vetëm 18,99 euro.

Me Amazon Echo Dot, jo vetëm që mund të pyesësh Alexa-n asgjë, e cila, meqë ra fjala, është një nga asistentët virtualë më të mirë dhe është në të njëjtin nivel me asistentin e Google, megjithëse do të guxoja të thosha se e tejkalon atë, por se Përveç kësaj, ju gjithashtu mund kontrolloni automatizimin e shtëpisë tuaj.

Pika Echo 3

Përveçse i pyesni për ndonjë gjë, duke përfshirë shaka (disa shumë të mira, meqë ra fjala), dhe kontrollin e automatizimit të shtëpisë, me altoparlantët inteligjentë të Amazon, mund të bëni edhe telefonata, një veçori ideale për kur duart tuaja janë plot dhe duhet të bëni një telefonatë.

Nëse keni më shumë se Echo Dot, mund ta përdorni edhe si komunikues me të gjitha pajisjet e tjera Echo që keni instaluar në të gjithë shtëpinë: nuk ka më të shkoni dhomë më dhomë duke thirrur stafin për të ngrënë.

Mund ta përdorni gjithashtu për të bërë një karrocë blerjesh, për të kontrolluar statusin e porosive tuaja dhe përfitoni sa më shumë nga kjo falë Aftësive. Aftësitë janë aplikacione që na lejojnë të argëtohemi me lojëra, të dëgjojmë lajmet e mediave tona të preferuara të lajmeve ...

Pika Echo 3

Nëse jeni të shqetësuar për privatësinë, nuk ka asnjë problem, pasi pajisja Ai përfshin një buton fizik që na lejon të çaktivizojmë mikrofonin.

Edhe pse cilësia e altoparlantëve nuk është më e mira në botë, mund ta lidhni me stereon tuaj nëpërmjet lidhjes së folesë 3,5 mm për cilësi më të mirë të zërit, veçanërisht kur e përdorni për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar.

Shijoni ofertën

Ju mund të blini Amazon Echo Dot të gjeneratës së tretë për 3 euro përmes kjo lidhje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.