Apple konfirmon premierën e Little Voice të JJ Abrams në Apple TV + për 10 korrik

Disa ditë më parë ju thamë për premierën tjetër të Apple TV +, Greyhound, një film me Tom Hanks që do të jetë një nga premierat më të mëdha të platformës sepse ishte planifikuar të dilte premierë në kinema, por për shkak të planeve të Coronavirusit kanë ndryshuar. Dhe është që Apple po përpiqet të reklamojë platformën e saj video streaming, katalogu është ai që na bën të zgjedhim njërën ose tjetrën dhe në fund të fundit duhet të investojmë në të. Sot kemi lajmin për premierën e një seriali të ri. Prodhuar nga JJ Abrams, Apple TV + konfirmon premierën e Zërit të Vogël për 10 korrik. Pas kërcimit ju japim të gjitha detajet e kësaj serie të re Apple TV +.

Gjëja më e mirë është që ne po përballemi me një seri muzikore, por një seri muzikore me shumë kënaqësi. Little Voice është prodhuar nga JJ Abrams i mirënjohur dhe përmban muzikë nga Sara Bareilles. një serial shumë dramatik me një prekje të freskët dhe tepër romantike. Little Voice ishte një nga seritë që Apple prezantoi përsëri në 2018 me fillimin e Apple TV + (ne pamë JJ Abrams me Sara Bareilles duke prezantuar serinë), dhe duket se pritjes i erdhi fundi, më 10 korrik ne mundemi shijoje.

UNjë letër dashurie për muzikalitetin e larmishëm të Nju Jorkut me protagonist Brittany O'Grady, Sean Teale, Colton Ryan, Shalini Bathina, Kevin Valdez, Phillip Johnson Richardson dhe Chuck Cooper"Little Voice" ndjek Bess King (O'Grady), një artiste shumë e talentuar e cila lufton për të përmbushur ëndrrat e saj ndërsa lundron refuzimin, dashurinë dhe problemet e komplikuara familjare. Duke shfaqur muzikë origjinale nga e nominuara për Çmimet Grammy dhe Tony Sara Bareilles, kjo është një histori rreth gjetjes së zërit tuaj autentik dhe guximit për ta përdorur atë.

Një propozim i ri që bashkohet me katalogun për t'u përpjekur të na joshë, një katalog cilësor por që ka ende një rrugë të vështirë për të arritur të mëdhenjtë e transmetimit të videos. Ne do të shohim se si është ky Zë i Vogël dhe shpresojmë që nga Cupertino ata të vazhdojnë të përmirësojnë propozimin Apple TV +.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.