Apple Hap Beats 1 Faqe në Facebook

rreh-1-facebook

Apple gjithmonë ka pasur një lidhje të veçantë me botën e muzikësNë fakt, pajisjet e para që nisi të përqendroheshin në konsumin masiv ishin iPod-et, muzikantët dixhitalë, pajisjet që padyshim ndryshuan mënyrat e dëgjimit të muzikës ... Ato ishin pararendësit, për shembull, të lojtarëve të famshëm Mp3.

Y nga iPod-et e harruara te Apple Music, shërbimi muzikor streaming i Apple. Një Apple Music që së bashku me Beats 1, radio e bërë nga njeriu i Apple, po rriten me hapa të mëdhenj. Epo, siç ka ndodhur në raste të tjera, djemtë nga Cupertino e dinë fuqinë që kanë sot rrjetet sociale dhe Ata sapo lançuan faqen zyrtare në Facebook për radion Beats 1, radio botërore e Apple e bërë nga njerëz ...

Po bërë nga njerëzit, dhe në prezantimin e Beats 1, së bashku me Apple Music, kjo ishte diçka që ata theksuan më shumë, Beats 1 është bërë nga njerëzit për njerëzit ndryshe nga të gjitha ato radio (Apple ka disa) të krijuara nga algoritmet. Për të zbuluar të gjitha lajmet në lidhje me Beats 1 përmes rrjetit social par ekselencë, thjesht duhet shkruani lidhjen e mëposhtme www.facebook.com/beats1/ ose kërkoni për Beats 1 në Facebook-un tuaj.

Një faqe, ajo e Beats 1 në Facebook, e cila tashmë arrin 5000 pëlqime në vetëm 1 ditë të jetës që nga lansimi i saj. Dhe për të fituar më shumë ndikim me fillimin e Beats 1 në Facebook ata publikuan një intervistë ekskluzive nga Zane Lowe për Lady Gaga. Një llogari që nuk ka ende verifikim në Facebook, por që ne e dimë se është nga Apple për shkak të njoftimit që ata bënë për hyrjen e tyre në Facebook në blogun zyrtar të Beats 1. Një radio, Beats 1, e cila nuk është rishtar në rrjetet sociale 2015 ata tashmë kanë nisur Twitter dhe kanë rreth 500000 ndjekës. Do të shohim se si funksionojnë në Facebook ...

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.