Apple lançon App Store iMessage me aplikacione, lojëra dhe ngjitëse

dyqan aplikacionesh imessage

Sot është ditën e zgjedhur në mënyrë që të gjithë të mund të provojmë iOS 10 në versionin e tij përfundimtar, një iOS 10 që vjen të jetë sistemi më i mirë operativ për pajisjet mobile dhe e vërteta është se po tregohet e fortë. Ndoshta nuk do të gjeni shumë ndryshime vizuale midis iOS 10 dhe iOS 9, por versioni i ri i sistemit operativ është i ngarkuar me karakteristika të reja dhe me përmirësime të mëdha.

Natën e kaluar ngjitësit Super Mario Run mbërritën në iMessage, sot dyqani zyrtar i aplikacioneve, lojrave dhe ngjitësve mbërrin në iDevices tona. Po, ne kemi një dyqan të ri dixhital, le të mirëpritemi në dyqanin e aplikacioneve iMessage. Një e re dyqan që arrin të vitaminizojë aplikacionin e mesazheve të Apple, dhe e vërteta është se vjen fuqishëm të provosh që përdoruesit e iOS ta bëjnë atë aplikacionin e tyre të paracaktuar të mesazheve.

vetëm për imessage

Dhe për habinë e shumë njerëzve, dyqani i ri i Appare iMessage ka mbërritur me aplikime të pafundme, pothuajse ka më shumë sesa Apple Watch App Store ... Një dyqan ku mund të gjesh:

 • aplikimet (aplikacioni me të cilin bashkëveprojmë përmes aplikacionit Messages): Citymapper, IMDb, Scanner Pro, Yelp, Kayak, The Weather Channel, Tastiera GIF, Moti CARROT, WaterMinder, Castro.
 • Software (luani me miqtë direkt nga Mesazhet): Chess42, PlayPhoto, xoxo, Trivia Crack, Checkmate! ...
 • Stickers (afishe argëtuese për ngjyrosjen e mesazheve tuaja): Super Mario Run, ngjitëse Disney ...

Shumë përmbajtje që me siguri do të krijojë rrugë të reja biznesi për zhvilluesitSepse po, ka edhe shumë aplikacione dhe afishe për iMessages me pagesë, kështu që nëse doni gjithçka, shkoni duke përgatitur portofolin. Dhe pjesa më e mirë është se ky është vetëm fillimi i diçkaje të shkëlqyeshme, iOS 10 nuk do të ketë një dizajn të ri novator, por iOS 10 ka hapur rrugë për shumë gjëra, një sistem operativ për pajisjet mobile që do të jetë pararendësi i diçkaje të shkëlqyer nga Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Diego ferretti dijo

  Unë kam të instaluar iOS 10 GM dhe nuk duket