Apple po përgatit një kufje të re Powerbeats4 me mbështetjen për "Hey Siri"

Ne pëlqejmë AirPods, dhe ne na pëlqen të flasim për të gjitha lajmet që AirPods Pro i ri ka sjellë me vete. Por e vërteta është se Apple jo vetëm që jeton jashtë AirPods, ata gjithashtu kanë një linjë të shkëlqyeshme kufjesh: rreh kufjet... Tani po flasim për mundësinë që Apple të mendojë të lëshojë njënjë version i ri i kufjeve Powerbeats4 por kësaj here duke shtuar mbështetje për "Hey Siri". Pas kërcimit ne ju japim detajet e këtij lëshimi të mundshëm.

Dhe e gjithë kjo Ne e "njohim" atë falë lansimit të djeshëm iOS 13.3 ... Dhe ju tashmë e dini që kur Apple lëshon një iOS të ri, shumë përdorues fillojnë të ndjekin kodin duke kërkuar lajme të mundshme që ata mund të lëshojnë nga Cupertino në të ardhmen, dhe ka gjurmë të të rejave. Powerbeats4 që lejojnë përdoruesin të flasë me Siri thjesht duke thënë fjalën magjike: Hej Siri. Disa Powerbeats4 që kanë këtë teknologji me siguri përdorin procesorin e ri H1, në pronësi të Apple dhe që kemi për shembull në AirPods.

Një nisje që ka shumë kuptim nëse shohim trendin që po merr Apple dhe që do t'i bënte ata të kishin më shumë shitje, pse do të mashtrojmë veten ... teknologjia është tashmë në kufje Rrahjet, posaçërisht në Powerbeats Pro, kufje që shiten si "me të vërtetë pa tel". Këto të reja Powerbeats4 do të ishte opsioni "i lirë" në katalogun e kufjeve nën ombrellën Beats, që ne kujtojmë është një nga markat e Apple; Ishte disa vjet më parë që ata blenë kompaninë e specializuar në kufje. Pra, le të presim dhe të shohim se çfarë bëjnë ata me këtë lëshim të mundshëm, personalisht mendoj se ata mund të shtojnë disa veçori shtesë, dhe nëse me të vërtetë planifikojnë t'i lëshojnë ato, javët e ardhshme do të ishte koha më e mirë për të qenë afër kohës së Krishtlindjes.


Na ndiqni në Google News

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.