Brown Dust merr mbështetjen për Spanjisht në azhurnimin e saj

Pluhur kafe

Brown Dust është një lojë që po fiton një legjion të madh të tifozëve të iOS deri më tani këtë vit. Loja ka dalë në treg tashmë disa muaj, e nisur nga Neowiz, me rezultate të mira. Kompania tani vjen me lajme të rëndësishme për të gjithë ata që e luajnë atë, sepse loja merr mbështetje për spanjisht në sajë të azhurnimit të saj të ri. Një azhurnim që tashmë është lansuar zyrtarisht.

Shtë një moment i rëndësishëm për Brown Dust, i cili është shumë më i arritshëm për përdoruesit që flasin Spanjisht. Ky azhurnim i lojës mbërrin gjithashtu i ngarkuar me lajme, falë festimit të vjeshtës së Neowiz. Supozon se një numër ndryshimesh janë bërë në lojë.

Në këtë azhurnim që tashmë është zyrtar në Brown Pust takojmë katër kolegë të rinj, të cilët janë ndihmës të cilët do të jenë të ngarkuar me ndihmën e mercenarëve në lojë. Neowiz gjithashtu ka konfirmuar emrat e këtyre katër personazheve të rinj, tani të disponueshëm me këtë azhurnim të lëshuar sot.

Këta asistentë të rinj janë Kallea (ndihmësi i Kaolit), Dalvi (ndihmësi-shoqëruesi i Veena-s), Nephir (ndihmësi i Alisë) dhe Niya (shoqëruesi i Yera-s). Këta shokë të rinj do të lejojnë këta personazhe kanë qasje në një seri përmirësimesh, si marrja maksimale e HP ose të jesh në gjendje të bësh më shumë dëm në lojë. Në këtë mënyrë, ata do të jenë një ndihmë e mirë për strategjinë e lojës.

Nga ana tjetër, ne gjejmë një seri tjetër risish në Brown Pust, siç është mundësia e marrjes së çmimeve. Kjo është e mundur falë kremtimit të një ngjarjeje në të cilën ne do të jemi në gjendje të regjistrohemi më 13 shtator. Në të njëjtën gjë do të jetë në gjendje të marrë çmime nga më të ndryshmet dhe më të rëndësishmet në këtë kuptim. Kompania konfirmon se kjo ngjarje do të zgjatet deri në tetor.

Neowiz na lë në këtë mënyrë me shumë karakteristika të reja me këtë azhurnim të Pluhurit Brown. Një azhurnim që tashmë është bërë zyrtar dhe ne mundemi shkarkoni në iPhone nga App Store. Nëse jeni të interesuar të zbuloni të gjitha këto risi në këtë RPG të njohur, mund ta shkarkoni lojën nga kjo lidhje.

Brave Nine - Strategjia RPG (Lidhja AppStore)
Brave Nine - Strategjia RPGfalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.