Bateria Smart për iPhone 11 Pro Max përfshin një buton të dedikuar për të hapur kamerën

Këllëf Baterie Smart iPhone 11 Pro

Si zakonisht pak pas lansimit të një modeli të ri, nga Cupertino ata e bëjnë rastin e Baterisë Smart për të gjithë përdoruesit që kanë besuar në iPhone 11 Pro Max të ri, një rast që shton bateri shtesë në pajisje për ata që e përdorin më shumë sesa intensivisht gjatë ditës në ditë.

Për momentin nuk e dimë se cili është kapaciteti që ofron kjo mbulesë e re, por nëse duhet dizajni është shumë i ngjashëm me atë që ata lëshuan vitin e kaluar për iPhone Pro XS Max, kapaciteti duhet të jetë shumë i ngjashëm. Ajo që bie më shumë në sy në këtë rast, përveç çmimit të tij (edhe pse jemi mësuar tashmë) është butoni i dedikuar për të hapur kamerën edhe nëse pajisja është e kyçur.

Këllëf Baterie Smart iPhone 11

IPhone 11 ka ndërmarrë një hap gjigant krahasuar me vitet e mëparshme në seksionin fotografik, përkundër faktit që djemtë në DxOMark mendojnë se kamerat e pajisjeve aziatike si Huawei dhe Xiaomi ofrojnë cilësi më të lartë ... një debat që nuk ka shumë kuptim duke zbatuar logjikën e konsumatorit përfundimtar, jo atë të ekspertëve që e analizojnë atë.

Kjo këllëf na ofron 50% më shumë autonomi, dhe është i pajtueshëm, si modelet e mëparshme, me karikuesit Qi, kështu që ne do të jemi në gjendje të karikojmë edhe kutinë edhe vetë iPhone pa qenë e nevojshme ta heqim nga kutia, megjithëse mund ta karikojmë edhe përmes lidhjes së integruar të rrufesë.

Disponueshmëria dhe çmimi i Case Baterisë Smart për iPhone 11 Pro Max

Çmimi i kutisë së baterisë për iPhone 11 Pro Max është 149 euro, çmim i njëjtë me funda me bateri për iPhone 11, dhe është i disponueshëm në tre ngjyra në kutinë e iPhone 11 Pro Max: rozë rëre, e bardhë dhe e zezë. Me këtë rast, ata kanë harruar ngjyrën e gjelbër të natës në të cilën iPhone 11 Pro Max është gjithashtu i disponueshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.