Batman v. Supermeni: Kush do të fitojë? tashmë në App Store

lojë batman-v-supermen-ios

Batman vs Superman ka qenë një bum, megjithatë, vlerësimet e këqija që filmi ka marrë madje kanë bërë që aktorët e tij kryesorë të dridhen. Dhe duket se filmi nuk ka bindur pothuajse asnjë nga fansat që e prisnin me kaq padurim, efekti krejt i kundërt me atë që shkaktoi Star Wars: The Force Awakens. Në këtë rast, si çdo premierë e mirë, ajo vjen me një aplikacion. Sidoqoftë, cilësia e këtyre aplikacioneve pothuajse promovuese është gjithnjë e më e papërfillshme, duke shtuar edhe një herë temën e garuesit të pafund që tashmë ka filluar të na lodhë pak. Ne ju tregojmë gjithçka për Batman v. Supermeni: Kush do të fitojë?, Aplikacioni më i fundit që vjen nga dora e filmit.

Ne gjejmë një metodë më shumë për promovimin e filmave, dhe ajo është lojëra të lehta me të njëjtën temë që përmbytin dyqanet e aplikacioneve. Edhe një herë, gjejmë një vrapues të pafund pa "chicha ose limon", asgjë që sigurisht na tërheq vëmendjen. Kështu na e shet Warner Bros:

përshkrim

“Nga frika e veprimeve të një Superhero të shfrenuar, vigjilenti i frikshëm dhe i fortë i Gotham përballet me heroin më të admiruar të epokës moderne të Metropolit, ndërsa bota lufton të mendojë se çfarë lloj heroi i duhet vërtet.
Zgjidhni heroin tuaj, Batman ose Supermen, dhe konkurroni kundër kohës, aq shpejt sa mundeni. Dodge pengesa, të mbledhë fuqitë dhe për të luftuar kundër kundërshtarit tuaj.
Batman v Superman: Kush do të fitojë? Shtë loja zyrtare e filmit Batman v Superman: Dawn of Justice.

• Zgjidhni heroin tuaj, luani si Batman ose Supermen.
• Eksploroni Gotham City dhe Metropolis.
• Kontrolloni Batmobile, ose fluturoni si Supermeni.
• Mblidhni një larmi të gjerë të fuqive dhe sendeve për të azhurnuar heroin tuaj.
Një mënyrë lojë spektakolare, me grafikë dhe zë të pabesueshëm.

Sidoqoftë, është Pinta më mirë se sa është në të vërtetë, një vrapues i përsëritur i pafund, me një mekanikë të thjeshtë që ka marrë shumë pak kritika, duke i dhënë besim të mirë se vështirë se ka ngjallur admirim ose interes tek përdoruesit. Unë personalisht e kam luajtur atë dhe Ajo nuk ofron absolutisht asgjë që lojërat e tjera me një temë të ngjashme nuk ofrojnë, përtej kësaj, ajo vjen e mbështjellur me universin Batman V. Supermen. Krejtësisht falas dhe universale, loja është në përputhje me pajisjet nga iOS 7 e tutje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.