Dhuratat më të mira teknologjike për këtë Krishtlindje

Dyshimet se çfarë të jepni këtë Krishtlindje? Epo, ne ju ofrojmë zgjedhjen më të plotë që do të gjeni dhe gjithashtu të renditura sipas diapazonit të çmimeve për t'iu përshtatur xhepit tuaj në mënyrë të përsosur. Aksesorë, pajisje Apple dhe produkte të tjera të teknologjisë me çmime të shkëlqyera dhe që do të mbërrijnë në shtëpi para Krishtlindjeve.

Më pak se 50 €

Ne fillojmë me pajisje për pajisjet tuaja Apple me çmim nën 50 €. Sepse nuk keni gjithmonë nevojë të shpenzoni shumë para për të bërë një dhuratë të mirë, por për të gjetur saktësisht atë që kërkonte ai person që dëshironi të befasoni.

Shiritat për Apple Watch

Nëse personi që dëshironi të befasoni ka një Apple Watch, e keni shumë të lehtë ta befasoni, sepse rripat gjithmonë me një element që ju pëlqen shumë, dhe ne gjithashtu kemi shumë modele dhe materiale. Në Amazon mund të gjejmë edhe kopje të mira të modeleve origjinale të Apple, duke na kursyer shumë para në krahasim me dyqanin zyrtar.

 • Solo Loop për Apple Watch 40 dhe 44mm në ngjyra dhe madhësi të ndryshme për 10,99 € (lidhje)
 • Nylon Sport Loop për Apple Watch 40 dhe 44 mm ngjyra të ndryshme për 10,99 € (lidhje)
 • Rrip lëkure për Apple Watch 40 dhe 44mm në ngjyra të ndryshme për 18,99 € (lidhje)
 • Solo e thurur me sythe për Apple Watch 40 dhe 44mm në ngjyra dhe madhësi të ndryshme për 21,99 € (lidhje)

Karikues për iPhone, Apple Watch dhe AirPods

Me kaq shumë pajisje, ndonjëherë rimbushja e tyre çdo ditë është një problem, por bazat e shumta të mutit na ofrojnë një zgjidhje që gjithashtu na kursen hapësirë dhe na lejon të shmangim ngatërresat kabllovike. Ose bateri të jashtme që na lejojnë të rimbushim iPhone-in kudo. Ne ju tregojmë disa mundësi për të rimbushur pajisjet tuaja me një çmim të shkëlqyeshëm.

 • Karikues 20W Power Delivery 3.0 për 18,99 € (lidhje)
 • Bateria e jashtme 10.000mAh Dorëzimi i energjisë 3.0 18W për 18,99 € (lidhje)
 • Baza e ngarkimit me shumë pajisje për Apple Watch, iPhone dhe AirPods për 28,99 € (lidhje)

Automatizimi në shtëpi

Produktet e automatizimit në shtëpi janë një dhuratë e shkëlqyeshme për ata që janë teknikë. Dritat, prizat, shpërndarësit e aromave, zbukurimi… Ka shumë alternativa dhe ka shumë çmime për të zgjedhur, por gjithmonë do të keni të drejtë.

 • Pako VOCOlinc 2 llamba inteligjente për 36,99 € (lidhje)
 • VOCOlinc pack 2 priza inteligjente për 38,99 € (lidhje)
 • Eve Button për të kontrolluar pajisjet HomeKit për 49,95 € (lidhje)
 • Sensori i lëvizjes Eve i pajtueshëm me HomEKit për 49,95 € (lidhje)
 • Përhapës i zgjuar, lagështues dhe shpërndarës aromash VOCOlinc për 49,99 € (lidhje)

Midis 50 dhe 200 €

Ne e ngremë pak buxhetin dhe aty konstatojmë se mundësitë shumëfishohen. Ne ju ofrojmë zgjedhjen më të mirë të produkteve çmimi i të cilave shkon ndërmjet 50 dhe 200 €.

Auriculares

AirPods

Kufjet me valë po shkaktojnë një ndjesi, duke shitur jashtëzakonisht shumë kufjet me tela konvencionale. AirPods kanë thyer tregun dhe prodhuesit janë përgjigjur duke ofruar modele me karakteristika që bëhen gjithnjë e më të mira dhe me cilësi dhe autonomi të mirë të zërit.

 • Beats Flex për 49,95 € (lidhje)
 • B&O Beoplay E8 për 86,13 € (lidhje)
 • AirPods me kutinë e karikimit kabllor për 139 € (lidhje)
 • Sony WF1000XM3 për 163 € (lidhje)
 • Beats Solo3 Wireless për 178 € (lidhje)
 • Powerbeats Pro për 179,90 € (lidhje)
 • Kygo Xellence me anulim aktiv të zhurmës për 199 € (lidhje)

Altoparlantë të zgjuar

Agimi nuk është më një pajisje për të dëgjuar muzikë dhe tani gjithashtu Ato përfshijnë një asistent virtual që mund të na ndihmojë të kryejmë disa detyra, të tilla si kontrollimi i axhendës sonë, kontrolli i pajisjeve të automatizimit në shtëpi ose kërkimi i tyre për muzikë ose podcast që ne duam të dëgjojmë përmes zërit tonë.

 • Energy Sistem me Alexa të integruar për 68,19 € (lidhje)
 • Amazon Echo Gjenerata e 4-të për 89,99 € (lidhje)
 • Ultimate Ears BOOM 3 për 129,85 € (lidhje)
 • Libratone ZIPP me AirPlay për 162,91 € (lidhje)
 • Sonos One i pajtueshëm me Alexa dhe Asistentin e Google për 199 € (lidhje)

Automatizimi në shtëpi

Eva Kamera

Ne mund të krijojmë sistemin tonë të mbikëqyrjes video në shtëpi, ose vendosni drita dekorative që mund të ndryshojnë në kohë me muzikën, ose të përmirësojmë vizionin e televizionit tonë me një shirit LED që ndryshon në përputhje me përmbajtjen që po shikojmë, ose për të kontrolluar ngrohjen e shtëpisë përmes celularit tonë.

 • Brenda dritës Eve pajtueshme me HomeKit për 79,95 € (lidhje)
 • Philips Hue Light Bar me urë për HomeKit për 130 € (lidhje)
 • Eve Cam i pajtueshëm me HomeKit Secure Video për 149,95 € (lidhje)
 • Logitech Circle View për jashtë dhe i pajtueshëm me HomeKit Secure Video për 159,56 € (lidhje)
 • LIFX Rreze Smart Light me shumë ngjyra me dritë për 169 € (lidhje)
 • Termostat pa tel HoneyWell i pajtueshëm me HomeKit 193 € (lidhje)
 • Nanoleaf Shapes panele të lehta për 199 € (lidhje)

Më shumë se 200 €

Ne e rritëm më tej buxhetin tonë për të kënaqur veten, e cila për diçka mbaron 2020. Këto produkte janë të sigurt se në një moment ju i keni parë dhe dëshiruar atoEpo, tani keni justifikimin e përsosur për t'i marrë ato.

 • Bose QuietComfort 35 II për 204 € (lidhje)
 • Apple Watch Series 3 38 mm për 215 € (lidhje)
 • AirPods Pro me Anulim Aktiv të Zhurmës për 218 € (lidhje)
 • Altoparlant i zgjuar Belkin me ngarkues wireless të integruar për 249,99 € (lidhje)
 • Apple Watch SE 40mm për 299 € (lidhje)
 • Kufje anuluese të zhurmës Sony WM1000XM4 për 322 € (lidhje)
 • Apple Watch SE 44mm për 329 € (lidhje)
 • Kamera DJI Pocket 2 4K me stabilizim me 3 boshte për 369 € (lidhje)
 • DJI Magic Mini Combo dron për 439 € (lidhje)
 • iPhone SE 64 GB për 489 € (lidhje)
 • iPhone XR 64GB për 589 € (lidhje)
 • iPhone 11 64GB për 689 € (lidhje)
 • iPhone 12 64GB për 897 € (lidhje)

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.