Twelve South lançon MagSafe SurfacePad të ri, një rast i ri për iPhone 12

Unë duhet ta them atë një nga risitë e iPhone 12 që më pëlqeu më shumë ishte MagSafe, unaza magnetike që kemi në pjesën e pasme dhe që hap mundësi të pafundme kur bëhet fjalë për të mbajtur iPhone-in tonë. Markat e palëve të treta po e përdorin atë dhe ne nuk duhet të kalojmë më në llogarinë e Cupertino për të marrë pajisje shtesë zyrtare. Tani ata janë djem të Dymbëdhjetë Jug ata që fillojnë propozimin e tyre të kopertinës me MagSafe. Ata e kanë quajtur SurfacePad dhe është një rast libri me një portofol. Vazhdoni të lexoni se ne ju japim të gjitha detajet ...

Siç themi, ne po përballemi me njëNjë rast tip libri, ose folio siç e quajnë disa prodhues, i bërë në kuro dhe që i është bashkangjitur pajisjes tonë përmes MagSafe të iPhone 12. Mbulon përpara dhe mbrapa dhe është mjaft e hollë. Kjo na lejon të karikojmë iPhone-in tonë pa pasur nevojë ta heqim atë, dhe ndoshta një nga gjërat më interesante është ajo në mbulesën e përparme kemi disa hapje për të ruajtur kartat ose faturat. Nuk ka të njëjtën hapësirë ​​si Libri i Librave por është e vërtetë që përdor shumë hapësirë.

Dëshironi të merrni Twelve South SurfacePad të ri? Ju do të duhet të prisni pak pasi që për momentin është në dispozicion vetëm në Shtetet e Bashkuara edhe pse ne mund ta porosisim (përmes Uebfaqja zyrtare e TwelveSouth) që ata të na e dërgojnë në Spanjë duke paguar kostot e transportit. Isshtë me çmim 49.99 dollarë dhe është në dispozicion në konjak (një kafe e errët), e zezë dhe vjollcë kumbulle.. Dhe siç ka ndodhur me kopertinat e tjera të markës siç është BookBook, së shpejti do të filloni ta shihni në shpërndarësit lokalë dhe virtualë siç është Amazon. Dhe për ju, Çfarë mendoni për këtë lloj kopertinash "libri"? A jeni i interesuar për Dymbëdhjetë Jug SurfacePad? Ne ju lexojmë ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.