E mira dhe e keqja e mbërritjes së Apple Watch Nike +

Apple Watch Nike +

Dita e azhurnimeve, Unë jam i sigurt se shumë prej jush tashmë janë duke shijuar modaliteti i ri i portretit të iPhone 7 Plus, një mënyrë e re për të bërë fotografi, duke arritur të ndryshojë gjatësinë fokale të fotografisë falë dy kamerave që i ri produkti më i shitshëm të djemve në bllok. Dhe jo vetëm kaq, të gjitha pajisjet e tjera Apple gjithashtu kanë marrë azhurnimet përkatëse.

Sigurisht, kjo javë na sjell edhe shumë gjëra të tjera të reja ... thisshtë kjo e enjte, 27 tetor, kur mund të shohim të gjitha lajmet nga Apple për lansimin e Mac-ve të reja, kompjuterët e djemve nga Cupertino. Një ditë më vonë 28 Tetori, do të jetë dita kur mund të marrim një Apple Watch Nike +, pa dyshim rinovimi më i rëndësishëm i Apple Watch. Dhe a është që ky version përveç që është Apple Watch Series 2 sjell edhe një risi tjetër ... Pas kërcimit ne ju tregojmë vendet e valës së parë dhe disa gjëra të tjera të këqija në lidhje me nisjen ...

A ju pëlqen rripat e rinj Nike +?

Po, duhej të kishte diçka të keqe ... Dhe ne kemi lexuar se shumë prej jush ishin të kënaqur kur panë rripat e rinj me të cilët u lançua kjo Apple Watch Nike +, rripa sportivë që i japin orës inteligjente të Apple një prekje të modernitetit sportiv. Epo, ne tashmë ju themi që nëse keni një model të mëparshëm mund t'i harroni ato ... Dhe është se Apple sapo e ka njoftuar atë Rripat Nike + do të jenë ekskluzive për këtë Apple Watch Nike + të ri, që është, do të shitet vetëm pranë orës, nuk do të ketë asnjë mënyrë për të kapur njërën prej tyre pa blerë të gjithë pajisjen. Epo kjo është teoria, ju e dini këtë gjithmonë mund të merrni një jozyrtare të ngjashme, me një çmim më të lirë padyshim dhe me cilësi më të ulët. Me siguri dikush shet zyrtarin e tij përmes një kanali shitjesh ...

Vendet e valës së parë

Dhe së fundmi, le të shkojmë me lista e vendeve ku mund të blini Apple Watch Nike + të ri të premten e ardhshme, 28 tetor:

Australia, Austria, Belgjika, Brazili, Kanada, Kina, Kolumbia, Republika Çeke, Danimarka, Finlanda, Franca, Gjermania, Hong Kong, Hungaria, India, Irlanda, Italia, Japonia, Luksemburgu, Makau, Malajzia, Meksika, Monako, Hollanda, Zelanda e Re, Norvegjia, Polonia, Portugalia, Porto Riko, Singapori, Afrika e Jugut, Koreja e Jugut, España, Suedia, Zvicra, Rusia, Tajvani, Tajlanda, Turqia, Mbretëria e Bashkuar dhe Shtetet e Bashkuara.

Një listë që do të zgjerohet këtë fundjavë me Bahreinin, Greqinë, Kuvajtin, Omanin, Katarin, Arabinë Saudite, Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Izraelin.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.