Nuk mund të identifikohesh në PUBG? Kjo është mënyra për të zgjidhur

PUBG është një nga lojërat më të njohura iOS të kohëve të fundit, mënyra efikase në të cilën ata kanë arritur të përshtatin një Battle Royale për të prekur kontrollet i ka shërbyer kompanisë të korrë shifra shumë të mira si në iPhone si në iPad. Sidoqoftë, si çdo aplikim tjetër, nuk është pa probleme në raste të caktuara.

Shumë përdorues po raportojnë se aplikacioni PUBG përplasjet kur përpiqemi ta fillojmë dhe është e pamundur të shijojmë lojën. Ne shpjegojmë hapat që duhet të ndiqni për të rifilluar PUBG kur aplikacioni po jep probleme në mënyrën më të shpejtë dhe të lehtë.

Për të filluar, ne duhet të raportojmë se është një dështim që kompania ka njohur, për këtë ata kanë nisur një alarm / deklaratë i cili lexon sa vijon:

Ne kemi zbuluar se loja rrëzohet kur jeni duke hyrë në disa pajisje iOS. Zhvilluesit tanë po punojnë për zgjidhjen e këtij problemi, prandaj ju rekomandojmë që të shkarkoni përsëri versionin e fundit të disponueshëm nga App Store iOS dhe të përpiqeni të identifikoheni.

Me pak fjalë, zgjidhja është shumë më e lehtë sesa mund ta imagjinojmë, por që shumë përdorues, të mësuar me lehtësitë që ofron iOS, as nuk e kanë menduar. Me pak fjalë, në mënyrë që të shijojmë PUBG dhe të identifikohemi si duhet, duhet të bëjmë sa vijon:

 1. Shtypni gjatë (jo 3D Touch) në ikonën PUBG në ekranin tuaj kryesor
 2. Kur shfaqet "X", fshini aplikacionin
 3. Drejtohuni tek App Store iOS dhe shkarkoni versionin më të fundit të disponueshëm për pajisjen tuaj
 4. Hapni aplikacionin dhe hyni si zakonisht

Në teori, kështu është e mundur të zgjidhet problemi me aplikimin në mënyrën më të shpejtë, dhe kjo është që PUBG ka një zhvillim të patëmetë dhe tani për tani ata po punojnë për t'i zgjidhur këto probleme në mënyrë efikase.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

6 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   valentina dijo

  hola
  Unë kam një problem me pubg sepse kur e azhurnoj dhe doja të kthehesha më erdhi gabimi (versioni global nuk është i disponueshëm për këtë llogari .. ju lutem identifikohuni përmes versionit vietnamez) ndihmë! Nuk di çfarë të bëj bëj dhe unë kam qenë duke u përpjekur për të hyrë për disa ditë

 2.   GERARDO MARTINEZ dijo

  HELLO
  KAM PROBLEME P TOR T LO HYR N, FUQI, Mundohem të futem përmes FACEBOOK DHE NUK M D LEN T S THOT GABIM I LIDHJES DHE TESTUAR N A MO mijë mënyra

 3.   Andres Ramos dijo

  Përshëndetje, A mund të më ndihmojë dikush pasi nuk mund të filloj një seksion me llogarinë time në Facebook për të pubg dhe ka një gabim lidhjeje gjatë gjithë kohës dhe nuk di si të futem dhe u përpoqa në disa mënyra dhe nuk mundem

  1.    matias moon dijo

   Përshëndetje. Nuk mund të hyj në Pubge, aplikacioni po mbaron. Shkëput internetin dhe ai hapet, por kërkon WiFi dhe mbyllet.

 4.   Jorge dijo

  E njëjta gjë më ndodh kur hyj unë kam një gabim lidhjeje. Nëse dikush ka zgjidhjen që është e njohur për mua, ju lutem Fresh.jr23 është Instagrami im nëse nuk përgjigjem këtu

 5.   veronikë dijo

  hola
  Kam nevojë për ndihmë Unë kam iphone 11 dhe tani nuk më lejon të futem në seksionin tim të pug-ut përmes facebook, kur fut emailin dhe fjalëkalimin tim në facebook shtyp butonin enter kthehet në të njëjtën faqe për të hyrë përsëri, se nëse kjo sa e kam filluar me nje telefon androi por kur e nderroj celularin nese mund te hyj por tani nuk e di cfare ka ndodhur qe nuk do te kem pak ndihme
  PS: Unë tashmë e fshiva atë dhe u ktheva për të hyrë dhe ende nuk funksionon, por nëse e hap në një celular androi nëse hapet, por në iPhone tim nuk bën