Apple gabimisht nxjerr një dokument me mbërritjen e Apple Car të saj për 2021

Apple Car

Dukej se lajmi në të cilin ne folëm për Apple Car dhe ardhjen e tij për vitin e ardhshëm (i cili është afër cepit) që një media tajvaneze zbuloi disa ditë më parë nuk mund të ishte i vërtetë. Disa ditë më vonë, Reuters paralajmëroi se ky automjet inteligjent nga Apple nuk do të mbërrinte deri në vitin 2024 dhe tani ka dalë një dokument që flet për ardhjen e kësaj makine për vitin 2021. Pa dyshim, një lajm i rëndësishëm për ata që po presin per Apple lëviz me këtë lansim të veturës së saj inteligjente.

Nuk ka ditë zyrtare por ka një vit, më në fund do të jetë për 2021

Dokumenti zyrtar ka dalë direkt nga Apple dhe që ne e lidhim në fund të këtij artikulli na tregon vitin në të cilin Apple planifikon të lançojë këtë veturë dhe kjo më në fund do të jetë 2021. Duket se ky do të jetë një realitet së shpejti duke parë këtë dokument që vjen nga vetë Apple.

Do të jetë e nevojshme të shihen disa detaje të rëndësishme të këtij lansimi siç është data e saktë dhe mbi të gjitha çmimi i Apple Car i ri që do të mbërrijë në 2021, ajo që duket e qartë është se kjo makinë e zgjuar me mollë është afër cepit dhe në Cupertino ata e kanë të qartë se fillimi i tij sa më shpejt të jetë e mundur mund të jetë e dobishme për të konkurruar në një industri që është plotësisht e mbipopulluar dhe me marzhe fitimi mjaft të drejta.

Ky është dokumenti në të cilën disa media kanë pasur qasje dhe që ne duam ta ndajmë me ju në mënyrë që të mundeni shikoni në detaje të mëdha fillimin e kësaj makine të zgjuar nga Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Raul Montero dijo

  Sigurisht, ata do ta nxjerrin atë në shitje në Spanjë në 28 Dhjetor 2021. Të gjithë duke menduar shumë mirë.

  1.    Jordi Gimenez dijo

   ndoshta në vendin tonë duhet pak më shumë kohë për të arritur, por data që ju propozoni është interesante, ne e ruajmë atë

   Përshëndetje!