AutoSleep shton përkujtesa të karikimit dhe alarme inteligjentë në azhurnimin e tij të fundit

Gjumi automatik

Ndërsa prisni që Apple të nisë një aplikacion për të monitoruar gjumin, qoftë në formën e një azhurnimi iOS ose me gjeneratën e re të Apple Watch që paraqitet në shtator të kësaj të njëjtë, aplikacionet që aktualisht na lejojnë të monitorojmë gjumin, Ata vazhdojnë të azhurnojnë duke shtuar funksione të reja.

Cikli i gjumit, një nga aplikacionet më të njohura të monitorimit të gjumit që gjithashtu kërkon një pajtim, u azhurnua dy javë më parë duke lançuar një aplikacion të veçantë për Apple Watch. Ky aplikacion analizon ëndrrën tonë për të zgjohuni në një kohë kur gjumi ynë është i lehtë brenda një afati kohor që kemi krijuar më parë.

Aplikacionet e tjera më të kërkuara në treg, AutoSleep, një aplikacion që nuk kërkon asnjë lloj pajtimi, sapo ka lansuar një azhurnim të ri, azhurnim që shton të njëjtin funksion që mund ta gjejmë në Ciklin e Gjumit dhe kjo është përgjegjëse për të na zgjuar me prekje të lehta në dore nëse gjumi ynë është i thellë, ose në kohën që kemi vendosur më parë në të cilën gjumi ynë është më i lehtë.

Ky azhurnim i ri gjithashtu përfshin një infografik të ri modular dhe një ndërlikim të madh modular me të statusi i alarmit dhe gjurmimi i gjumit në kohë reale. Ai gjithashtu shton mbështetje për modelet e vjetra të Apple Watch të menaxhuara nga watchOS 4, duke e bërë këtë aplikacion një nga të paktët që monitoron gjumin dhe është i pajtueshëm me versionet para atij aktual.

Në mënyrë që të shijoni të gjitha funksionet e ofruara nga ky aplikacion, Apple Watch duhet të menaxhohet nga wachOS 6.X dhe iPhone me të cilin është i lidhur nga iOS 11. Aplikacioni Isshtë përkthyer në spanjisht, ka një çmim prej 4,49 euro dhe si përdorues për më shumë se një vit, e rekomandoj shumë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.