GTA San Andreas me një zbritje të konsiderueshme për një kohë të kufizuar

gta-san-andreas

Në përgjithësi ne dëshirojmë të rekomandojmë aplikime dhe ju e dini atë, si dhe kolegu ynë Ignacio Sala sigurohet që të përfitoni nga të gjitha aplikacionet falas për një kohë të kufizuar. Por kësaj radhe do të flasim për një aplikacion që, megjithëse ende paguhet, zbritja është aq e rëndësishme sa jemi të detyruar ta ndajmë me ju. Skuadra e Lojërave Rockstar e ka parë të arsyeshme të bëjë një ulje të konsiderueshme të Grand Theft Auto: San Andreas, e cila është padyshim një nga lojërat më të mira të të gjithë serisë. A ia vlen ta shkarkoni me një zbritje të tillë? Pa dyshim, po.

Për ata që nuk e dinë (për të cilën dyshojmë), kjo është historia:

Pesë vjet më parë, Carl Johnson la jetën pas në Los Santos, San Andreas, një qytet i konsumuar nga bandat e rrugëve, droga dhe korrupsioni. Një qytet ku yjet e filmit dhe milionerët bëjnë më të mirën për të shmangur shitësit e drogës dhe bandat.
Ne jemi në fillim të viteve nëntëdhjetë dhe Carl duhet të kthehet. Nëna e tij është vrarë, familja e tij po shkatërrohet dhe miqtë e tij të fëmijërisë janë në rrugën e gabuar.
Me t'u kthyer në lagjen e tij, një çift oficerësh të korruptuar të policisë e akuzojnë atë për vrasje. CJ tërhiqet zvarrë në një udhëtim që do ta çojë në të gjithë San Andreas për të shpëtuar familjen e tij dhe për të marrë kontrollin e rrugëve.
Rockstar Games paraqet lëshimin e saj më të madh celular ende me një botë të gjerë të hapur që është shtëpia e shtetit të San Andreas dhe tre qyteteve të tij kryesore: Los Santos, San Fierro dhe Las Venturas; me besnikëri vizuale të përmirësuar dhe më shumë se 70 orë lojë.

Loja është e mrekullueshme zë 2GB jo më pak, por është një kuti rëre me të gjitha ligjet, përveç kësaj, është një lojë, përshtatja e së cilës nga tastiera në celular dëshmon për punën e mirë të Rockstargames. Loja zakonisht kushton 6,99 €, por sot është vetëm 2,99 €, kështu që ia vlen të shkarkohet pa hezitim.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   karluena dijo

  E bleva 3-4 vjet më parë dhe ekziston një kohë kur ju ndaloni së përdoruri, ajo ha shumë bateri dhe iDevice digjet. Nuk e di, është shumë personale, por tani do të ktheja blerjen.

  Një përshëndetje.

 2.   cakros dijo

  Version mjaft i vjetër. Unë mendoj se kjo është vetëm zvogëlimi për këtë, me siguri nuk do të ketë më azhurnime. Faleminderit, por nuk do ta blej.