iPad Air për 569 euro dhe 30% zbritje në produktet e rikonstruktuara të Apple në Amazon

Si pjesë e promovimit të Kthimit në Shkollë, Amazon po ofron një zbritje prej 30% shtesë (vlen në karrocë) për produktet e rinovuara, duke e bërë këtë një mundësi të përsosur për të marrë produktet dhe aksesorët e Apple me një çmim të jashtëzakonshëm.

Këto produkte mund të kthehen kështu që nëse nuk është ajo që prisnit, nuk ka asnjë problem. Ju gjithashtu duhet të shikoni statusin e produktit në fjalë, ne rekomandojmë që ato të jenë "Si të reja" ose "Shumë të reja".

Të gjitha ofertat që ju tregojmë në këtë artikull janë në dispozicion në kohën e publikimit. Ka të ngjarë që me kalimin e ditëve, ofertat nuk do të jenë më në dispozicion ose do të rriten në çmim.

30% zbritje në produktet e rinovuara 

Zbritje në Apple të rinovuar

Në pjesën e Refurbished të Amazon, ne kemi në dispozicion një numër të madh të produkteve zyrtare të Apple, si dhe pajisje shtesë me një 30% zbritje në çmimin tuaj zyrtarMe Duhet mbajtur mend se produktet e rinovuara të Apple gëzojnë të njëjtat kushte si produktet e reja, kështu që nëse nuk e keni problem të keni një të re, mund të kurseni shumë para. 

El 30% zbritje bëhet kur përpunoni porosinëMe Njësitë janë të kufizuara, kështu që mos u mendoni dy herë para se të porosisni. 

AirPods Max për 486 euro - 30%

Kuletë lëkure e zezë e përputhshme MagSafe për 48 euro - 30%

Apple TV HD me 32 GB hapësirë ​​ruajtëse për 96 euro - 30%

Baza e karikimit Belkin 3 në 1 e pajtueshme me iPhone, Apple Watch dhe AirPdos për 95 euro-30%

Baza e karikimit Belkin për iPhone dhe Apple Watch me një port USB -A për 88 euro - 30%

Kufjet Beats Solo Pro me anulimin e zhurmës për 136 euro - 30%

Kufjet Beats Solo3 me çip W1 për 119 euro - 30%

Kufje Beats Studio3 me anulim të zhurmës për 179 euro - 30%

Kufje Powerbeats rezistente ndaj djersës me çipin W1 për 70 euro - 30%

Kufje Jaba Elite 75t me kuti karikimi me valë për 70 euro - 30%

Kabllo karikimi MagSafe për 26 euro - 30%

Rast i zgjuar i baterisë për iPhone 11 Pro Max për 80 euro - 30%

Kasa lëkure e pajtueshme MafSafe për iPhone 12 Pro për 36 euro - 30%

Kase lëkure kompatibile MagSafe për iPhone 12 Pro Max për 32 euro - 30%

Rrip grafik grafik 44 mm mm për 76 euro - 30%

Tastiera Slim Folio Pro për iPad Pro 12,9 -inç për 32 euro - 30%

Stabilizues DJI me 3 boshte për 104 euro - 30%

Logitech Caryon, lapsi i lirë i gjeneratës së parë Apple për 51 euro

Termostat i zgjuar Netatmo për 111 euro - 30%

Eve Water Guard, zbulues i rrjedhjes së ujit të pajtueshëm me HomeKit për 42 euro - 30%

Telekomandë SteelSeries Nimbus + e pajtueshme me iPhone, iPad dhe Apple TV për 48 euro - 30%

Ju mund të kontrolloni më shumë produkte me 30% zbritje në këtë lidhje.

iPad Air 2020 për 569 euro

IPad Air ulet në gjysmë të rrugës midis iPad Pro dhe modelit të nivelit fillestar iPadMe Ky model ka një ekran 10,5 inç, 64 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe Touch ID ndodhet në butonin e sipërm të pajisjes. Brenda, gjejmë të njëjtin procesor që përdor iPhone 12 aktualisht, A14 Bionic, ka një kamerë të pasme 12 Mpx dhe një kamerë të përparme 7 Mpx.

Çmimi i këtij modeli në Apple Store është 649 euroMegjithatë, ne mundemi merrni atë në Amazon për 569 euro, 80 euro zbritje. Kjo ofertë është në dispozicion në ngjyrë gri, rozë dhe argjend. Pjesa tjetër e ngjyrave, blu dhe jeshile, janë për 579 euro. Nëse jeni duke kërkuar një iPad të ri për t'u kthyer në shkollë, iPad Air është një opsion i shkëlqyeshëm për t'u marrë parasysh.

Blini iPad Air 2020 për 569 euro në Amazon.

iPad Pro 2021 11 inç për 819 euro

Edhe një javë, ne mund të gjejmë në Amazon 2021-inç iPad Pro 11 për 819 euro dhe versionin 128 GB, kur çmimi i tij i zakonshëm është 879 euro. Ky iPad mundësohet nga procesori M1 i Apple, the I njëjti procesor i gjetur në MacBook Air, MacBook Pro dhe Mac mini i lëshuar nga Apple në 2020.

Përmes portës së karikimit USB-C, ne mund të lidhim njësitë e ruajtjes për të lëvizur përmbajtjen midis pajisjes dhe disqeve, të lidhim një monitor të jashtëm, një lexues të kartave të kujtesës ... Modeli me lidhje Wi-Fi dhe celular Isshtë gjithashtu në dispozicion me një zbritje prej 70 euro, duke qenë e saj çmimi përfundimtar prej 979 euro.

Blini iPad Pro 2021 128 GB + Wi-Fi për 819 euro në Amazon.

Blini iPad Pro 2021 128 GB + Wi-Fi + celular për 979 euro.

iPad Pro 2021 Pro 12,9 inç për 1.135 euro

Nëse nuk dëshiron lërini sytë në një ekran 11-inç, mund të shkoni për modelin 12,9-inç nga 2021, për aq kohë sa ju lejon xhepi juaj. Çmimi i iPad Pro 2021 me 128 GB hapësirë ​​ruajtëse është 1.199 euro, një çmim që reduktohet në 1.135 euro në Amazon.

Ky model menaxhohet nga i njëjti procesor si modeli 11-inç, dhe ndryshimi kryesor me këtë gjendet në teknologjinë e ekranit, një teknologji e pagëzuar si mini-LED që ofron cilësi më të lartë, kontrast dhe shkëlqim në krahasim me ekranet. LCD tradicionale. Modeli me lidhshmëria e të dhënave, Isshtë gjithashtu në shitje në Amazon për 1.295 euro, duke qenë çmimi i tij i zakonshëm prej 1.368 euro.

Blini iPad Pro 2021 me 12,9 inç 128 GB me 1.135 euro në Amazon.

Blini iPad Pro 2021-inç 12,9 GB 128 GB + Wi-Fi + Cellular për 1.295 euro në Amazon.

Aksesorë IPad

Mbulesa e tastierës Logitech Slim Folio për 105 euro

Nëse nuk doni të shpenzoni Pasuria që kushton tastiera zyrtare e Apple, me përjashtim të disa ofertave specifike si ato të paraqitura më poshtë, një opsion i shkëlqyer për t'u marrë parasysh janë tastierat që prodhuesi Logitech na vë në dispozicion. Për iPad Pro 11-inç, ne kemi Slim Folio Pro një tastierë që përfshin një kapak dhe çelësa me ndriçim prapa për 100 euro.

Nëse dëshironi një tastiera me trackpad, po kërkoni Logitech Folio Touch, tastierë atë Isshtë me çmim 159 euro në Amazon.

Blini Logitech Slim Folio Pro për 105 euro në Amazon.

Blini Logitech Folio Touch për 159 euro në Amazon.

Tastiera Magjike për iPad Po 11-inç për 290 euro

Tastiera Magjike e Apple na lejon shndërroni iPad -in në një laptop, meqenëse na lejon të rregullojmë lartësinë dhe prirjen sipas nevojave tona, ndryshe nga pjesa tjetër e mbulesave të tastierës që mund të gjejmë në treg, ku iPad ka një pozicion fiks nga i cili nuk mund ta lëvizim nëse duam që të vazhdojë të punojë Me

Çmimi i zakonshëm i Magic Keyboad për iPad Pro 11-inç është 339 euro, megjithatë, ne mund të gjejmë me të bardhë në Amazon për 290 euro, e cila është një zbritje prej 14% në çmimin e tij të zakonshëm. Kjo tastierë është e pajtueshme me gjeneratën e tretë dhe të katërt të iPad Pro 11-inç.

Blini tastierën magjike për iPad Pro 11-inç në Amazon.

Smart Keyboard Folio për 12,9-inç iPad Pro për 152 euro

Tastiera e zgjuar për brezin e 2021 -të iPad Pro, modeli XNUMX, është akoma në dispozicion në Amazon me një zbritje prej 30%, duke qenë çmimi i tij përfundimtar prej 152 euroMe Ky kapak i tastierës ka një çmim në Apple Store prej 219 euro.

Blini Smartk Keyboard Folio për 12,9-inç iPad Pro për 152 euro në Amazon.

Hub 6 në 1 USB-C për 54 euro.

Nëse jeni duke kërkuar për një qendër me një dizajn elegant që ju lejon të zgjeroni aftësitë e lidhjes së pajisjes tuaj, në Amazon ne gjejmë shpërndarësin USB-C të Baseus 6 në 1 me dizajn që i bashkëngjitet pjesës së pasme të pajisjes që përfshin daljen 4K, lidhjen e kufjeve, lexuesin e kartave SD dhe MMC, një port USB-C dhe një port USB-A ku mund të lidhim njësitë e ruajtjes së jashtme. Ky qendër Ka një çmim në Amazon prej 53,49 euro.

Blini shpërndarësin Baseus USB-C 6-in-1 për 53,49 euro në Amazon.

Aksesorë për iPhone

Nëse e marrim parasysh atë ka disa ditë derisa Apple të prezantojë iPhone 13 Nuk është e këshillueshme të blini ndonjë nga modelet e iPhone 12 aktualisht në dispozicion as në Amazon, ku, përveç kësaj, ne nuk gjetëm asnjë ofertë që kompenson vërtet blerjen e një modeli që brenda pak ditësh nuk do të jetë më në dispozicion në treg dhe me të njëjtin çmim mund të blejmë iPhone -in e ri në detyrë.

E njëjta gjë vlen edhe për Apple Watch Series 6Me Seria e re Apple Watch 7 do të prezantohet së bashku me iPhone 13 të ri, dhe nëse i injorojmë thashethemet, do të debutojë një dizajn të ri të sheshtë, i cili do të jetë rinovimi i parë i dizajnit që nga lansimi i modelit të parë në 2015. Përveç kësaj, zbritjet në dispozicion, si me iPhone, janë shumë të dobëta dhe nuk paguhen në çdo kohë.

Kuletë lëkure MagSafe

Portofoli prej lëkure që ngjitet në pjesën e pasme të iPhone falë teknologjisë MagSafe, mund ta gjejmë në Amazon, në ngjyrë lulekuqe në Kaliforni për 55,80 euro, një zbritje prej 14% në çmimin e tij zyrtar. E njëjta kartë në ngjyrë blu baltike, është në dispozicion për 63,99 euro.

Blini kuletën prej lëkure MagSafe në ngjyrë California Poppy për 55,80 euro në Amazon.

Blini kuletën prej lëkure MagSafe në Blue Baltic për 63,99 euro.

Karikues i dyfishtë MagSafe

Karikuesi i dyfishtë i udhëtimit MagSafe na lejon karikoni iPhone -in tonë me teknologjinë MagSafe së bashku me Apple Watch në një hapësirë ​​të vogël dhe gjithashtu paloset për ta mbajtur të qetë. Ky stacion karikimi, i cili nuk përfshin përshtatësin e energjisë, Isshtë me çmim 125 euro në AmazonMe Çmimi i tij i zakonshëm në Apple Store është 149 euro.

Blini MagSafe Double Charger për 125 euro në Amazon.

Mbushës MagSafe

Çmimi i zakonshëm i Karikuesi zyrtar i Apple MagSafe është 45 euro, ngarkues që gjetur në Amazon për 37,99 euro, e cila përfaqëson një zbritje prej 16%.

Blini ngarkuesin MagSafe për 37,99 euro në Amazon.

AirPods nga 115 euro

  • Gjenerata e dytë AirPods pa kutinë e karikimit me valë, janë në dispozicion në Amazon për 115 euro, për 179 euro që kanë në Apple Store.
  • Gjenerata e dytë AirPods, me kasë karikimi pa tel, mund t'i gjejmë në Amazon për 179 euro, kur çmimi i tij i zakonshëm është 229 euro.
  • AirPods Pro, çmimi i zakonshëm i të cilit është 279 euro, Ato janë në dispozicion në Amazon për 189 euro.
  • AirPods Max nga 501 euroMe Nëse marrim parasysh që çmimi i tij i zakonshëm është 629 euro, edhe pse nuk është çmimi më i ulët që e kemi gjetur në Amazon (499 euro) është akoma një ofertë fantastike për t’u marrë parasysh.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.