Dëshiron një iPhone të kuq? dbrand ju ndihmon për vetëm 10 €

IPhone (PRODUCT) RED është kur një ndjesi, dhe megjithëse pjesa e bardhë nuk bind shumë, tregu i dorës së dytë po digjet me shumë njerëz që shesin iPhone e tyre 7 për të blerë iPhone të ri të kuq, një ngjyrë ekskluzive që kurrë nuk e kishte më parë ka qenë në dispozicion në asnjë model smartphone. PPor nëse doni t'i jepni iPhone tuaj një prekje të veçantë dhe dëshironi të shijoni një telefon të kuq pa pasur nevojë të rrisni trashësinë për shkak të një kase, unë ju rekomandoj që të provoni lëkurat e dbrand. Unë kam provuar lëkurën e kuqe në iPhone 7 Plus dhe do t'ju tregoj përshtypjet e mia.

Dbran ofron lëkura të të gjitha llojeve, ngjyrave dhe për shumë modele, madje edhe nga marka të tjera përveç Apple, por unë vendosa të provoj të kuqen për të parë rezultatin e një iPhone të kuq me një front të zi. Porosia është bërë direkt në faqen e internetit të dbrand, e cila transporton në të gjithë botën për vetëm 1 € shtesë. Për rreth 10 € keni në shtëpi dy vinile të plota në ngjyrën që keni zgjedhur dhe duhet afërsisht një javë për të arritur me postë të zakonshme.. Nuk ka pasur probleme me zakonet, diçka që duhet të kihet gjithmonë parasysh.

Procesi i instalimit nuk është i komplikuar, dhe ju duhet vetëm ndihma e një tharëse flokësh. Unë insistoj, nuk është e komplikuar, por është e rëndësishme të ndiqni udhëzimet që mund të shihni në video. Këto lëkura kanë avantazhin që lejojnë që të hiqen dhe ri-ngjiten në mënyrë të përsosur nëse nuk e kemi vendosur siç duhet, kështu që ne nuk duhet të lirohemi, dhe posa të kemi durim dhe të jemi minimalisht të aftë me duart tona, rezultati përfundimtar do të jetë i mirë.

Pikat më delikate janë cepat e pajisjes, aty vërehet se kemi një lëkurë, por siç mund ta shihni në foto nuk është asgjë që këndon shumë. Përshtatja është e përsosur, vrimat llogariten në mënyrë të përsosur dhe për rreth pesë minuta lëkura do të vendoset në pajisjen tonë. Siç mund ta shihni, e kuqja nuk është e ndritshme dhe ka një prekje kokërr që nuk më bind, por rezultati përfundimtar është shumë i mirë.

Siç e thashë në kuti, përfshihen dy lëkura, një që përfshin buzën e kamerës dhe një tjetër që qëndron në bazë. Për çmimin e një kashte të lirë kineze, e vërteta është se janë përfshirë dy vinyl që përshtaten në mënyrë të përsosur me iPhone-in tonë, të cilat i japin asaj një prekje shumë personale dhe e mbrojnë atë nga gërvishtjet, por jo nga goditjet. Një mundësi shumë e mirë për ata që duan diçka ndryshe.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.