A keni një PS5? Sony ju jep gjashtë muaj falas të Apple TV +

Apple TV në PlayStation

Marrja e një PS5 është një sfidë në kulmin e një gare të Lojërave Olimpike. Nuk ka asnjë, dhe ata që janë mizë. Dhe puna është se kishte një dëshirë për konzola të gjeneratës së ardhshme, nëse Apple Arcade nuk është ajo që përdoruesit po kërkojnë, njerëzit duan të luajnë me PlayStation e tyre. Kjo platformë ishte pikërisht e fundit që mori aplikacionin e saj Apple TV, aplikacionin video streaming të Apple. Ju tashmë e dini që ishte mjaft e lehtë për të marrë një periudhë prove falas, ajo u zgjat për më shumë se një vit, dhe tani Përdoruesit e PS5 mund të marrin përsëri një provë falas 6-mujores Vazhdoni të lexoni se ne ju japim të gjitha detajet.

Një promovim që është konfirmuar nga Sony, po, do të jetë në dispozicion vetëm për përdoruesit që zotërojnë një PS5, asgjë për tifozët e vjetër me PS4. Operacioni është i thjeshtë, duke pasur konsolën e gjeneratës së fundit, ne do të duhet të shkarkojmë vetëm aplikacionin Apple TV, të identifikohemi me Apple ID-në tonë dhe të pranojmë periudhën 6-mujore të provës, pas kësaj periudhe faljeje do të tarifohemi 4,99, XNUMX euro në muaj që pajtimi kushton nëse nuk e anulojmë. Një ofertë që mund ta shijoni edhe pasi keni përdorur ofertat e mëparshme të provës falas.

Nëse keni një PS5, përfitoni nga ky promovim për të vazhduar të shijoni Apple TV + falas. Shumë shpejt do të dalin sezonet e dyta të disa prej serialeve më të famshëm në platformë, Ted lasso dhe Shfaqja e mëngjesitdhe Apple do të vazhdojë të zgjerojë katalogun e saj me përmbajtje të re si p.sh. Foundation. Dhe për ju, Çfarë mendoni për përmbajtjen e Apple TV +? A keni një PS5? A mendoni se me oferta si kjo, Apple do të jetë në gjendje të mbajë më shumë përdorues për të rigjallëruar platformën e saj të përmbajtjes streaming? Ne ju lexojmë ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.