Këto sfonde të iPhone 14 do t'ju lënë pa fjalë

Wallpapers për iPhone 14

Nëse keni një iPhone 14, mirë, dhe ndonjë model që përshtatet me iOS 16, do të keni vënë re se tani personalizimi i terminalit është më i gjerë dhe është shumë më i mirë. Por me të vërtetë mund t'ju mungon diçka. Një nga gjërat më të rëndësishme, dhe në të cilën kalojmë shumë kohë, është gjetja e një sfondi që na pëlqen dhe që na motivon. Ju mund të zgjidhni nga familja, sporti, perëndimi i diellit apo çfarëdo që dëshironi, por në të vërtetë ai që do të jetë ideal për ju është ai i ri i krijuar nga Djaloshi i Apple. Do ta vendosni menjëherë: iPhone 14 në skemat mahnitëse të detajuara dhe të shtresuara të iPhone 14.

Apple Guy, ekspertë në dizajn dhe në lançimin e disa sfondeve të shkëlqyera të veçanta për pajisjet Apple, sapo kanë ngarkuar në lidhje të ndryshme, disa sfonde të reja me të cilat jemi dashuruar. Nëse dëshironi ta shihni iPhone brenda në çdo kohë, Thjesht duhet t'i shkarkoni këto imazhe për të pasur halucinacione dhe gjithashtu siç thonë: në ngjyra. Wallpapers skematikë tepër të detajuar dhe me shtresa të iPhone 14.

Ato detaje skematike të iPhone në imazhe janë publikuar, për modelet iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus dhe iPhone 14 Pro Max. Ky projekt nisi më 21 shtator, vetëm pak ditë pasi iPhone 14 u vu në dispozicion të publikut dhe filloi të dilte teardown. Fotot e postuara nga iFixit Ata ishin të domosdoshëm në këtë projekt.

Këtu mund të shkarkoni sfondet:

blue: iPhone 14| iTelefoni 14 Plus

Vjollcë: iPhone 14| iPhone 14 Plus

Mesnata: iPhone 14| iPhone 14 Plus

Drita e yllit: iPhone 14| iPhone 14 Plus

Produkti (KUQ): iPhone 14| iPhone 14 Plus

RAW: iPhone 14| iPhone 14 Plus

Përveç kësaj, në hyrjen e faqes së dizajnerëve, shpjegohet me detaje se si i kanë bërë Wallpapers-et. Është shumë interesante të jesh në gjendje të lexosh se si ata kanë punuar dhe si e kanë detajuar atë në një masë mbresëlënëse.


iPhone 13 kundrejt iPhone 14
Ju intereson:
Krahasimi i shkëlqyeshëm: iPhone 13 VS iPhone 14, a ia vlen?
Na ndiqni në Google News

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.