Këto janë dy njoftimet zyrtare të AirPods Max të ri

AirPods Max

Logshtë logjike që këto orë pas lëshimit të Kufjet e para zyrtare të Apple mbi veshë Le të mos ndalojmë së shkruari për to, dhe ky ishte një nga ato produkte që i kishim parë në thashetheme për shumë muaj dhe që pas gjithë kësaj kohe ato më në fund janë në dispozicion për blerje.

Si mund të jetë ndryshe Apple nisur në saj video / njoftime të reja nga kanali zyrtar në Youtube në lidhje me këtë produkt të ri dhe në këto video mund të shihni si dizajnin e këtyre AirPods Max ashtu edhe disa nga funksionet kryesore të tij. Nëse nuk i keni parë këtu ne i lidhim.

Këto video mund të gjenden në kanalin Apple dhe ne duam t'i ndajmë me të gjithë ju. Ne fillojmë me titullin AirPods Max - Udhëtim në Tingull, në të cilën kufjet e reja dhe pjesët e dizajnit të tyre spektakolar tregohen drejtpërdrejt:

Më poshtë na tregon disa nga detajet teknike të këtyre AirPods Max, një vepër e vërtetë inxhinierike që mund t’ju ​​pëlqejë apo jo për sa i përket dizajnit, por ka të gjithë përbërësit e shumicës së produkteve të Apple:

Me siguri këto kufje të reja nuk hyjnë në planet e blerjes së shumë prej jush dhe çmimi i tyre është mjaft i lartë edhe pse është e vërtetë që kufjet e këtij kalibri nuk janë të dizajnuara për të gjithë përdoruesit e produkteve të firmës. Itshtë e vërtetë që shumë prej nesh do të donin që çmimi i tyre të ishte rreth 300 euro, me këtë do të guxonim të shkonim për ta, por më shumë se 600 euro që kushtojnë nuk janë në dispozicion për shumicën prej nesh.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.