Raste të reja për iPhone 7 dhe iPhone SE

Përveç të gjitha lajmeve në lidhje me ngjyrën e vetë iPhone 7 në të kuqe, iPad dhe pjesën tjetër të lajmeve të lëshuara nga Apple direkt në faqen e saj në internet, kompania Cupertino gjithashtu ka lansuar një seri të kopertinave të reja për iPhone 7, 7 Plus dhe për iPhone SE. Në këtë rast bëhet fjalë për ngjyra dhe materiale të ndryshme, por duke qenë besnikë ndaj asaj që ata tashmë kishin në katalogun e tyre me lëkurën dhe silikonin si protagonistë për sa i përket materialit prodhues, por me një gamë me të vërtetë e larmishme ngjyrash që do të zgjidhet nga përdoruesi.

Biznesi i aksesorëve është gjithmonë i mirë për çdo kompani dhe më shumë për Apple. Duhet të jetë e qartë se shumica e përdoruesve që blejnë një iPhone ose në vetë Apple Store online ose në dyqanin fizik të Apple, Gjëja e parë që ata na ofrojnë për të përfunduar blerjen tonë është një mbulesë për ta mbrojtur atë dhe shumë prej nesh gjithmonë zgjedhin gjatë blerjes. Por duke lënë mënjanë këtë çështje më personale, ne do të shohim kopertinat e ndryshme të reja që janë lansuar në kohën e azhurnimit të uebit pas gati 6 orësh ndalje ...

Për modelin e bërë nga silikoni kemi këto ngjyra të reja në dispozicion: Sky Blue, Camellia dhe Taupe, duke filluar nga 39 euro për modelin iPhone 7 në 45 për modelin Plus.

Në rastin e modeleve të bëra prej lëkure, ne kemi ngjyrat e reja në dispozicion në: Sapphire Blue, Taupe dhe Berry, të cilat kanë çmim nga 55 euro për modelin iPhone 7, në 59 euro për modelin më të madh, iPhone 7 Plus.

Pastaj kemi gjithashtu një model të ri për iPhone SE, i cili gjithashtu ka marrë disa ndryshime dhe nga i cili gjithashtu gjejmë një rast të ri ngjyrë kafe të quajtur: Karamel Brown, për 45 euro.

E vërteta është se përkthimi i disa prej emrave ka thërrime, por hej, e rëndësishme është që ne kemi ngjyra të reja në dispozicion për iPhone.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.