Ky është rimorkio e re dhe argëtuese për filmin "Angry Birds"

Loja më e njohur për platformat mobile, "Angry Birds", ka pasur vite të vështira. Në muajt e fundit, zhvilluesi Rovio është detyruar të pushojë nga puna qindra punonjës, pasi shitjet e titullit kanë rënë ndërkombëtarisht dhe lojërat e reja të lëshuara nga Rovio nuk kanë arritur suksesin e pritur. Por ka shpresë për kompaninë dhe kjo shpresa do të shfaqet në formë filmi, prodhuar nga Sony.

Kompania e prodhimit ka publikuar këtë javë a rimorkio e re për filmin «Angry Birds», e cila do të dalë në kinematë në të gjithë botën këtë vit. Ishte mjaft sfidë për të bërë një adaptim të kësaj loje në ekranin e madh, por duhet të themi, pasi të kemi parë imazhet e filmit, se ata na kanë lënë me një shije të mirë në gojë dhe duke dashur më shumë. Në vetëm dy ditë, më shumë se tre milion njerëz kanë parë këtë reklamë zyrtare përmes YouTube.

Në të takojmë «Zog i zemëruar» protagonist i aventurës dhe rolin që luajnë derrat e këqij në komplot. Pikat komike thjesht rrjedhin përgjatë rimorkios, kështu që mund të shpresojmë që "Angry Birds" edhe një herë të nxjerrë të qeshura nga të gjitha llojet e audiencave.

Filmi ka pësuar disa vonesa dhe konsiderohet nga disa të jetë vonë, por ai mund të ndihmojë në rritjen e shitjeve të lojërave "Angry Birds" përsëri. Bëhu lëshuar në 3D në 20 maj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.