"Letër për ty", dokumentari tjetër Apple TV + rreth albumit të ri të Bruce Springsteen

Përmbajtja origjinale është parë të jetë një mënyrë e mirë për të tërhequr përdorues të rinj në platformat e përmbajtjes audiovizive. Apple TV + është një mënyrë për të parë që modeli funksionon vërtet. Me miliona përdorues aktivë, shërbimi i abonimit të Apple vazhdon të krijojë dhe rinovojë seri, programe dhe dokumentarë për t'i mbajtur adhuruesit besnikë të platformës. Tjetri Tetor 23 dokumentari i ri me titull "Letër për ty". Në të mund të shijojmë regjistrimin e albumit të ri të Bruce Springsteen me të njëjtin emër, i cili gjithashtu do të dalë në treg më 23 tetor.

Grupi E Street së bashku me Bruce Springsteen në Apple TV + të ri

Një dokumentar i ri që kap regjistrimin e Springsteen drejtpërdrejt me The E Street Band për herë të parë në 35 vjet.

tjetër Tetor 23 Bruce Springsteen do të prezantojë albumin e tij të ri me titull "Letër për ty". Kjo vepër e re është regjistruar së bashku me "The E Street Band" i cili e ka mbështetur aq shumë artistin amerikan. Në vetëm pesë ditë ka qenë e mundur të regjistrohet një album me dymbëdhjetë këngë, single i të cilit tashmë është promovuar dhe bërë publik.

Apple vendosi marrin pjesë dhe përfshihen në filmimin e një dokumentari në të cilën është mbledhur procesi i regjistrimit të diskut. Ky dokumentar titullohet në të njëjtën mënyrë si albumi, Letër për ju, Ajo synon të jetë një shenjë e punës që u krye gjatë gjithë procesit krijues të albumit. Megjithëse kemi pak informacion në lidhje me përmbajtjen e tij, ne e dimë që ai do të dalë në të njëjtën ditë me albumin, 23 tetor.

Dokumentari, shkruar nga Bruce Springsteen dhe drejtuar nga Thom Zimny, pretendon të jetë një haraç për rockstin e Springsteen në bashkëpunim me E Street Band. Jo vetëm duke u përqëndruar në këtë album të ri, por edhe në ndikimin e rock-ut në jetën e tij dhe aspiratat e tij.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.