Apple shton ngjyra të reja në rripat dhe varëset e saj AirTag

Ngjyra dhe aksesorë të rinj të rripave për AirTags

AirTags janë bërë një produkt plotësisht i personalizueshëm falë numrit të rripave, varëseve dhe aksesorëve në dispozicion. Apple i vë në dispozicion përdoruesit një numër të madh opsionesh, ngjyrash dhe modelesh, madje edhe opsione të personalizimit të lazerit në vetë produktin. Sidoqoftë, kompani të tjera gjithashtu kanë filluar të shesin aksesorët e tyre dhe t'u japin AirTags një prekje të ndryshme. Dy ditë më parë u mbajt fjalimi kryesor i Apple dhe pas tij Rrip i ri Apple dhe ngjyra dhe modele varëse u shtuan për AirTags, Ne i tregojmë ato më poshtë.

Më shumë ngjyra dhe mundësi personalizimi për rripat AirTag

Apple aktualisht ka pajisje të ndryshme për të personalizuar AirTags. Këto përfshijnë unazën e çelësit prej lëkure, rripin poliuretani, rripin e lëkurës, sharmin e çantës Hermès, unazën e çelësit të lëkurës Hermès dhe etiketën e bagazheve të Hermès. Të gjitha këto pajisje janë në dispozicion në një numër të madh ngjyrash dhe mund të blihen përmes Dyqani Online Apple ose në një dyqan fizik në Mollën e Madhe.

Minuta pas përfundimit të fjalës kryesore më 14 shtator, Apple përditësoi në heshtje pjesën e saj të aksesorëve AirTag duke shtuar ngjyra të reja te këto varëse dhe rripa. Midis tyre mund të gjejmë ngjyrat okër, mesnatë dhe wisteria  në çelësat prej lëkure.

Artikulli i lidhur:
Apple lëshon një azhurnim në AirTag, a e keni tashmë atë?

Ngjyrat janë shtuar gjithashtu Gold, Bleau Saphir, Jaune d'Or dhe Piment Varëse çantë lëkure Hermès dhe çelës me çmim 299 €. Për më tepër, etiketa e bagazheve Hermès ka shtuar një ngjyrë të re Ari. Ky aksesor i fundit ka një vlerë që arrin në 449 euro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.