Apple Music hap listat e reja të leximit për ne për të zbuluar muzikën më virale

Kanë kaluar disa javë që kur mund të shijojmë të renë Apple një, një pajtim në Apple që përfshin të gjitha shërbimet e saj dixhitale dhe me të cilat ne mund të kursejmë para pasi që është më e lirë sesa kontraktimi i të gjitha shërbimeve në mënyrë të pavarur. Një Apple që lindi me synimin për të përmirësuar numrat e të gjitha shërbimeve të Apple. Por ata nuk dëshirojnë vetëm t'i përmirësojnë ato si kjo, tani ata sapo kanë lëshuar lista të reja për riprodhim në Apple Music për të na bindur dhe për të na bërë të harrojmë për të tjerët si Spotify ... Vazhdoni të lexoni ndërsa ju tregojmë se si janë këto lista të reja për luajtje të Apple Music.

I saj deri në 10 lista të reja dëgjimi që bashkohen në listat e dëgjimit kuruar nga djemtë e Cupertino, dhe nga burimet e mia e di që këto bëhen nga vendi, dmth. në Spanjë ekziston një ekip i Apple Music që i është kushtuar hulumtimit të muzikës me interes në vendin tonë. Më pas gjejmë një listë dëgjimi kushtuar gjeneratës Z me hitet më virale të momentit. Një listë dëgjimi që, për shembull, mbledh gjithë atë muzikë që luan pa pushim në TikTok, ose në Instagram Reels. Nuk do të duhet më të kërkojmë nga Siri të na vendosë këngën e fundit të C Tangana, tani me vetëm kërkoni që të dëgjoni hitet virale ne do të fillojmë ta dëgjojmë këtë dhe të gjithë të tjerët që i dëgjojmë kudo.

Dhe jo vetëm virale, një tjetër nga listat më të rëndësishme të leximit është ajo që shohim në këto rreshta: Mos u shqetëso. Një listë dëgjimi për të shkëputur dhe shijuar muzikën në të gjithë shkëlqimin e saj. Sipas Apple, është muzikë e zgjedhur për të na ndihmuar mendërisht dhe ata na rekomandojnë dëgjojeni atë pa modalitetin e zhvendosjes pasi që ritmi i këngëve është i përgatitur për atë moment të pushimit mendor. Këto lista të reja për luajtje do të bëjnë që më shumë përdorues të vendosin të paguajnë për një plan të Apple Music, ose Apple One, duke dështuar, për të qenë në gjendje të kenë Apple Music dhe shërbimet e tjera dixhitale Cupertino. Dhe ti, A jeni pajtuar në ndonjë nga planet e Apple One? A do të preferonit të vazhdonit të paguanit veçmas për produktet që ju duhen? Na tregoni gjithçka në komentet e postimit!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   daniel f. dijo

    Unë jam pajtuar në Plan One Family Plan dhe një gjë që është mjaft e rëndësishme duhet të theksohet, pasi që kur e kërkon atë, të gjitha pajtimet e mëparshme të shërbimeve në fjalë anulohen. Ata ju rimbursojnë, pas disa ditësh në rastin tim, shumat që nuk janë gëzuar, pasi që mbledhja e tyre parashikohet muaj për muaj. Nga ana tjetër, vjetërsia humbet, domethënë, si periudhat falas, ashtu edhe promovimi i «Në shenjë falënderimi për abonentët Apple TV +, ne do të aplikojmë shumën prej 4,99 € në kredi në Apple ID-në tuaj për çdo muaj që jeni pajtuar, nga ky nëntor deri në janar 2021. »