Ndiqni prezantimin e Apple drejtpërdrejt me Actualidad iPhone

Këtë pasdite nga ora 19:00 (CEST) do të zhvillohet prezantimi i Apple në të cilin Do të shohim Apple Watch Series 6, AirTag dhe iPad Air 4 të ri. Dëshironi të zbuloni gjithçka drejtpërdrejt? Epo ky është vendi i duhur.

Momenti i së vërtetës ka mbërritur dhe ne mund të lëmë mënjanë thashethemet e Prosser dhe Gurman. Apple del në skenë dhe këtë pasdite do të shohim produkte të reja. Çfarë mund të presim nga ngjarja e kësaj pasdite? Apple Watch Series 6 dhe ndoshta një Apple Watch SE më lirë Gjithashtu iPad Air 4 i ri me një dizajn tërësisht të rinovuar dhe ndoshta një iPad 2020 i ri më themelore dhe të përballueshme. Ndoshta Appel gjithashtu do të zbulojë përfundimisht AIRTAGAto etiketat locator për të cilat kemi folur me muaj. Dhe kush e di se çfarë surpriza më shumë mund të gjejmë.

A doni të dini gjithçka? Apple do të transmetojë ngjarjen tuaj në faqen e saj të internetit (lidhje) dhe kanali YouTube (lidhje), në anglisht të përsosur. Nëse doni të dëgjoni komentet tona në Spanjisht dhe të merrni pjesë në bisedën tonë me të gjithë komunitetin e iPhone të Actualidad, ky është vendi i duhur. Në kanalin tonë në YouTube (lidhje) ose pikërisht këtu, në dritaren e YouTube në fillim të artikullit, Nga ora 18:30 do të komentojmë gjithçka që ndodh në këtë ngjarje këtë pasdite. Dhe pastaj, gjithashtu në kanalin tonë, ne do të kemi podcast-in tonë të drejtpërdrejtë për të komentuar gjithçka që kemi parë pasdite me tretjen e bërë pjesërisht. Ne jemi duke pritur për të gjithë ju, e cila është gjithashtu falas. 😜


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.