Ndiqni ngjarjen e Apple drejtpërdrejt në iPhone News

https://youtu.be/HcoBBzuETY0

Këtë pasdite duke filluar nga ora 19:00 (CEST) do të zhvillohet ngjarja e prezantimit të Apple në të cilën do të shohim produktet e reja që ata kanë gati të lançojnë këtë pranverë. Dëshiron ta ndjekësh drejtpërdrejt pa humbur asgjë? Epo këtu do të keni të gjithë informacionin.

Prezantimi Kryefjala "Spring Loaded" mund të shihet drejtpërdrejt nga faqja e saj në internet (lidhje), dhe ne do të bëjmë një ndjekje të drejtpërdrejtë të gjithçkaje që ata paraqesin, natyrisht në Spanjisht, në mënyrë që të mos humbisni asgjë që do të na tregohet këtë pasdite në këtë ngjarje pranverore. Ju gjithashtu do të keni mundësinë të merrni pjesë me pjesën tjetër të komunitetit tonë duke bërë komente drejtpërdrejt në bisedën tonë, të gjitha nga kanali ynë në YouTube, ose duke shikuar videon që lidhim drejtpërdrejt në këtë artikull.

Ne do të jemi drejtpërdrejt nga afërsisht 18:30 (CEST), për të ngrohur motorët dhe për të parë se çfarë informacioni i minutës së fundit po shfaqet në rrjete, dhe nga ora 19:00 do të fillojë ngjarja më e pritur e pranverës. Ne do të përkthejmë gjithçka që na paraqitet, kështu që sugjerimi ynë është që ju të shihni imazhet që Apple ofron dhe të dëgjoni drejtpërdrejt, në mënyrë që të mos humbni asgjë, dhe gjithashtu të merrni pjesë në bisedën tonë me të gjithë komunitetin tonë. Sonte, duke filluar nga ora 23:30 do të kemi podcast-in tonë drejtpërdrejt, gjithashtu në kanalin tonë youTube, për të komentuar gjithçka që na është paraqitur, dhe as ju nuk mund ta humbni atë. Ju presim të gjithëve.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.