Ne ndajmë disa nga vlerësimet më të mira të iPad mini të ri 2021

Shqyrtimet e iPad mini -t të ri nuk pushuan së mbërrituri gjatë ditës së djeshme. Sot duam të bëjmë një përmbledhje e vogël e disa prej tyre në rast se po mendoni të blini këtë iPad mini të ri "të vogël". Me pak fjalë, iPad mini është një nga produktet që ndryshoi modelin e tij më së shumti nga modeli i mëparshëm në ngjarjen e Apple, kështu që mund të bëhet një produkt interesant për shumë përdorues.

Në videot që lëmë më poshtë, ne e mbulojmë veten disa nga youtubers më të njohur në botën e teknologjisëMe Në këtë rast ajo që duam është të shtojmë maksimumin e opinioneve të ndryshme në një bllok, ne e dimë se ka më shumë rishikime të këtyre iPad mini, por ato nuk i përshtaten të gjithëve.

Disa prej tyre janë komente më qesharake, të tjera më teknike dhe disa vërtet të mira në regjistrimin, redaktimin dhe cilësinë e prodhimit. Një bllok prej disa në mënyrë që të keni perspektivën më të mirë të iPad mini të ri nisur të martën e kaluar, 14 shtator dhe do të jetë në dispozicion të premten 24.

E para që duam të ndajmë është ajo e iJustine:

Tani e lëmë José Tecnofanatico e cila është gjithashtu shumë e mirë me më shumë aspekte teknike të këtij iPad të ri:

Ne vazhdojmë me rishikimin e Marques… Thjesht duhet ta shihni, thjesht duhet të thoni:

Një tjetër nga ata që punon në redaktim dhe përmbajtje, i njohur për të gjithë ne është Rishikimi i Victor Abarca:

Tani ndajmë një tjetër nga teknikat me kanali Dave2D, kjo është gjithashtu interesante në aspektin teknik dhe softuerik të iPad mini të ri:

Më poshtë është rishikimi i Supersaf, një tjetër YouTuber i mrekullueshëm që tregon mini në të gjithë lavdinë e tij:

Për të përfunduar lëmë atë të Jeff nga kanali i azhurnuar, në të cilën ai gjithashtu na tregon në detaje këtë model të ri:


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.