AirPods Max mbërrin zyrtarisht nesër, shikoni këto rishikime ndërsa kjo ndodh

AirPods Max i ri

Nëse jeni një nga përdoruesit me fat që keni arritur të blini AirPods Max i ri dhe nuk i keni parë rishikimet e disa prej "influencuesve" të cilët tashmë i kanë pasur në duar për disa ditë, ju këshillojmë që të bëni veten të qetë dhe të vazhdoni të lexoni.

Në pak orë, blerësit e këtyre kufjeve të reja dhe të para zyrtare të Apple do të kenë në duar një produkt që është i dëshiruar nga shumë dhe i arritshëm për pak. Stoku i këtyre AirPods Max çalon dhe çmimi i tyre i bën ato kufje të arritshme për disa, nëse jeni një nga ata me fat, shikoni në Përshtypjet e para në video nga Marques Brownlee, iJustine, UrAvgConsumer ose Cnet.

Ne fillojmë me kanalin UrAvgKonsumatori, një nga pronarët me fat të këtyre Apple AirPods Max:

Një tjetër nga analistët e vendosur të produkteve të Apple nuk mund të dështojë, Marques Bronlee. Në këtë rast, një nga vlerësimet më të mira të të gjitha pikëpamjeve për këto AirPods Max:

Padyshim që kundërpika për Brownlee sigurohet nga iJustine, as unë nuk mund të dështoja rishikimet e para. Cilësia e videos është e shkëlqyeshme, megjithëse është e vërtetë që entuziazmi i këtij "ndikuesi" me produktet e Apple nuk mund të tërheqë të gjithë. Sido që të jetë, nuk mund të dështoni në këtë raund:

Për të përfunduar ne ju lëmë me kanali cnet Ata gjithashtu kanë qenë me fat që kanë marrë një nga këto kufje më të hershme të Apple. Ndoshta është rishikimi më i drejtpërdrejtë i produktit. Këtu e lëmë lidhjen që të mund ta shijoni.

Të gjitha këto rishikime kanë stilin e tyre dhe të gjitha përkojnë (shumica) në çmimin e lartë të këtyre kufjeve të para zyrtare të Apple. Ato janë padyshim të shtrenjta por cilësia e tyre për sa i përket zërit dhe dizajnit do të kompensojë shumë përdorues. Ne do të donim që ata të kushtonin pak më pak për të qenë më të arritshëm, por nuk është kështu. Nga ana tjetër, nëse po mendoni të blini disa, jini të durueshëm dhe ata po ju japin kohët e transportit tani midis 12 dhe 13 javë Rreth botës…


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.