Ngjyra të reja për kutitë e silikonit iPhone 11 dhe 11 Pro

Përveç gamës së re të ngjyrave për shiritat Apple Watch të lançuar disa orë më parë, në Cupertino ata nuk duan të humbin mundësinë e kombinimit të këtyre dhe pajisjes së tyre kryesore: iPhone. Kjo është arsyeja pse tre nga katër ngjyrat e lansuara për Bandat Sport janë vënë në dispozicion të përdoruesve. Në këtë rast, janë mbulesat silikoni që përputhen Tani janë në dispozicion për iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. 

Siç themi, rripat e orës shtojnë një ngjyra gri nuk është e disponueshme në rastet për këto modele iPhone. Ngjyrat e tjera janë në dispozicion dhe janë si më poshtë:

  • Liri blu
  • Shkumë deti
  • Vitamina C (portokalli)

Çmimi për të gjithë ata është 45 euro dhe ato janë gati të blihen nga përdoruesit që do t’i marrin. të Premten e ardhshme, 12 qershor. Tani për tani, këto kaseta të reja iPhone nuk janë të disponueshme në dyqanet e Apple, por me siguri do të shfaqen së shpejti. Ashtu si me rripat e Apple Watch, këto kaseta silikoni janë krijuar posaçërisht nga Apple për modelet e ndryshme të iPhone 11, dhe secila prej tyre përshtatet në mënyrë të përkryer me pajisjen duke u rregulluar saktë me butonat e volumit, anën e butonit dhe modelin. Brendësia është e veshur me një mikrofibër për të mbrojtur iPhone.

Siç komentoi partneri im Nacho, këllëfët dhe rripat e verës zakonisht vijnë për WWDC por në këtë rast Apple dëshironte të avanconte këtë lansim dhe këtu kemi në dispozicion ngjyrat e reja.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.