Nomad paraqet bazën e saj të re të karikimit Base Station Stand

Nomad është një nga markat tona të preferuara për cilësinë e produkteve të saj dhe performancën e saj të mirë, dhe sot sapo u prezantua një bazë e re karikimi që, duke qenë vertikale, na lejon të rimbushim iPhone-in tonë në çdo orientim dhe madje edhe në AirPods.

Stenda e re e Base Station trashëgon modelin dhe materialet e Apple Watch Edition Base Station të suksesshëm që kemi diskutuar tashmë në blog, dhe që u bë një nga alternativat më të mira për AirPower të dështuar të Apple për meritat e veta. Çeliku dhe lëkura janë të kombinuara në një dizajn shumë minimalist dhe shumë të kujdesshëm që na lejon vendosni iPhone-in tonë të qetë në tavolinë dhe shikoni njoftimet kur mbërrijnë pa qenë e nevojshme ta merrni nga baza. Dhe nëse duam të shikojmë përmbajtje multimediale ndërsa ngarkohet, mund ta vendosim horizontalisht pa ndonjë problem.

Kjo shkathtësi arrihet falë dy mbështjellësve të tij të karikimit, 10W secila, të cilat Ai madje lejon rimbushjen e AirPods dhe AirPods Pro, diçka që asnjë bazë tjetër vertikale që di unë nuk e lejon sepse spiralja e karikimit është zakonisht më e lartë se kutia AirPods. Me një bazë të vetme të karikimit mund të rimbushni iPhone dhe kufjet tuaja, si dhe të jeni një element dekorativ që do të duket mirë në tryezën tuaj.

Nomad Base Station Stand përfshin karikuesin e murit 18W dhe kabllon USB në USB-C në kutinë, kështu që gjithçka që ju nevojitet për të rimbushur pajisjet tuaja përfshihet në kutinë, nuk do të duhet të vendosni asgjë tjetër nga xhepi juaj. LED-i i tij i përparmë që tregon ngarkimin e pajisjes ndryshon intensitetin e saj sipas ndriçimit të ambientit, kështu që natën në tryezën tuaj të shtratit nuk do të jetë i bezdisshëm. Çmimi i saj është 99,99 €, e cila duke marrë parasysh shkathtësinë e saj, cilësinë e materialeve dhe që përfshin ngarkuesin e murit, nuk është aspak e keqe. Mund ta blini që tani e tutje Makinistë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.