Numrat Yum-Yum dhe Tiggly Doctor falas për një kohë të kufizuar

yum-yum-numrat-tiggly-mjek-pa-shkarkim

Përsëri ju informojmë për dy lojëra për më të voglin e shtëpisë, dy lojëra që do t’i ndihmojnë të vegjlit të mësojnë të vizatojnë numrat dhe t’i mësojnë përveç mësimit të foljeve. Yum-Yum Number ka një çmim të rregullt prej 0,99 euro ndërsa çmimi i zakonshëm i Tiggly Doctor është 2,99 euro. Të dy lojërat janë në Spanjisht, por ne mund ta ndryshojmë gjuhën në Anglisht në mënyrë që fëmijët tanë të fillojnë të familjarizohen me të ndërsa argëtohen. Të dy aplikacionet janë në dispozicion falas për tu shkarkuar për një kohë të kufizuar, kështu që nëse keni fëmijë të vegjël në shtëpi përfitoni nga kjo ofertë.

Numrat Yum-Yum

Me numrat Yum-Yum, fëmijët tanë të vegjël do të jenë në gjendje të mësojnë shkruaj dhe numëro numrat me një gaforre, një vemje, një dëborë dhe një merimangë me gëzof. Secila prej lojërave mini që gjejmë në numrin Yum-Yum do t'i detyrojë të vegjlit të numërojnë ndërsa dëgjojnë numrat. Sa herë që një lojë mbaron, fëmijët tanë do të shpërblehen me një animacion të vogël të karakterit që kanë zgjedhur të mësojnë. Yum-Yum Number ka një vlerësim mesatar prej 4,5 yjesh në App Store.

Doktor dredharak

Tiggly Doctor u vlerësua si lojë krijuese e vitit 2015. Falë Tiggly Doctor, birit tonë bëhuni mjek për një ditë ndërsa mësoni anglisht. Ju do të duhet të ekzaminoni pacientët, duke krijuar folje veprimi dhe duke kryer operacionet përkatëse. Do të gjeni një seri operacionesh të papritura dhe argëtuese, të tilla si heqja e një krimbi që vallëzon me pincë, zvogëlimi i një çorape që rrjedh ujë nga hunda e një pacienti dhe bashkimi i një brinje lundruese me pincë. Tiggly Doctor na ofron pesë nivele: nga foljet e thjeshta me zanore me zë të shkurtër deri te foljet më të komplikuara me tingull të gjatë. Tiggly Doctor ka një vlerësim mesatar prej 4 yjesh në App Store.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Daniel dijo

  Tiggly Doctor nuk është më falas, të paktën në Mexico AppStore

  1.    Salla Ignatius dijo

   Këtë mëngjes kur botova lajmin isha, por mesa duket oferta ka përfunduar pasi që në Spanjë nuk është as ajo.
   Përshëndetje.