NURVV Run, një model inteligjent për të përmbajtur lëndime

Icalshtë logjike që në tregun e aksesorëve për Apple Watch dhe iPhone të gjejmë të gjitha llojet e pajisjeve dhe në këtë rast ato që na sjell një kompani e quajtur NURVV, janë shabllone inteligjente që janë të afta të kontrollojnë të gjitha parametrat e racave tona, të quajtura Nurvv Vraponi.

Tani për tani me atë që po bie në termat e Covid-19 sepse do të ishte më mirë të ndaloni shtratat, bandat me një monitor të rrahjeve të zemrës dhe pajisje të tjera për jashtë, por edhe pse është e vërtetë që disa mund të vazhdojnë të vrapojnë në shtëpi falë shiritat ose oborret, Shpresojmë që gjithçka të kthehet në "normalitetin" një ditë dhe ata që dëshirojnë do të jenë në gjendje të shijojnë karrierën e tyre jashtë vendit me këtë lloj pajisjeje.

Nurvv Vraponi

E vërteta është se në këtë rast modelet Nurvv na ofrojnë një gamë të gjerë mundësish, ato janë në përputhje me Apple Watch dhe ne mund të shohim të gjitha llojet e të dhënave të shkeljes, gjatësinë e hapit, këndin e shkeljes dhe shumë të dhëna të tjera që mund të na ndihmojnë drejtpërdrejt në përmirësoni teknikën kur dilni për vrapim dhe madje parandalojmë që të mos dëmtojmë veten. Çështja e lëndimeve te njerëzit që merren me sport është pothuajse e pashmangshme, por me këtë lloj pajisje mund t’i zvogëlojmë ato.

Ato përshtaten me çdo markë dhe model të atleteveAta janë me të vërtetë të lehtë, janë të papërshkueshëm nga uji për t'i rezistuar djersës dhe ujit, ne mund t'u japim atyre një avantazh që nuk do t'i dëmtojmë ato. Negativi është si gjithmonë çmimi i këtij lloji të pajisjeve dhe është se në rastin e këtyre shtratave Nurvv Run, çmimi i tyre rritetderi në 299 euro, një çmim që nuk është i disponueshëm për shumë prej nesh. Në çdo rast, është një vegël interesante të njohësh të dhëna që nuk mund t'i shihnim kurrë më parë dhe që mund të themi se ishin të kufizuara vetëm tek atletët elitë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.