Pikat kryesore, lexuesi PDF për studiuesit, përfshin shitjen universale për iPhone, iPad dhe Mac

Ne vazhdojmë me lajmet e Apple dhe është se duhet të përpiqemi të mos biem në monotem edhe pse kohët e fundit është e vështirë sepse çdo herë ka më pak lajme teknologjike që nuk kanë asnjë lidhje me virusin e tmerrshëm. Sigurisht, ka pak por ka ... Dhe kjo është ajo sot duam t'ju sjellim një nga aplikacionet e para që ndryshon modelin e tij të biznesit në universal. Apple lansoi mbështetjen universale për blerjet brenda iPhone, iPad dhe Mac një muaj më parë, dhe sot ne ju sjellim Pikat kryesore, lexuesi PDF për studiuesit që vjen me blerje universale.

Aplikacioni Pikat kryesore përcaktohet si lexuesi i përsosur për studiuesit, dhe kjo është për shkak se përfshin një seri karakteristikash që janë vërtet të dobishme kur kërkoni informacion në një numër të madh dokumentesh, gjithashtu na lejojnë të bëjmë shënime që nxjerrin në pah kontekstin e tekstit në të cilin gjendemi, nxjerr citime nga dokumentet , etj Por mbi të gjitha, një nga tiparet më interesante është aftësia për të nxjerrë tabela dhe të dhëna nga imazhet. Highlights është një aplikacion falas që ka mundësia që të paguajmë 3,49 € në muaj, ose 27,49 € në vit për të lëshuar mjetet e nxjerrjes së të dhënave, njohjen e tekstit, etj., dhe kjo blerje siç themi do t'ju lejojë t'i keni të gjitha këto mjetet në të gjitha pajisjet tuaja, përfshirë aplikacionin Mac. 

Më e mira nga të gjitha, ato përfshijnë një provë 14-ditore me të cilën ne mund të provojmë të gjitha mjetet dhe të vendosim nëse ato janë të dobishme për punën tonë. Një mjet i shkëlqyeshëm që bashkohet me këtë model të ri abonimi ndër të parët që padyshim do të përfitojnë të gjithë përdoruesit, dhe pjesërisht për zhvilluesit, pasi kjo mund t'i bëjë ata të shesin më shumë pajtime duke qenë më sugjerues për përdoruesit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.