Ofertat më të mira të Anker për Amazon Prime Day

Më 21 dhe 22 qershor zhvillohet Dita e Kryeministrit të Amazon, me oferta të shkëlqyera nga gjigandi i dyqaneve në internet ku mund të marrim produkte me një çmim të shkëlqyeshëm, si kjo përzgjedhje nga Anker që ju tregojmë më poshtë.

SoundCore Liberty Air 2 Pro

Këto kufje janë një nga alternativat më të mira për AirPods të Apple. Me një sistem të personalizuar të anulimit të zhurmës, autonomi fantastike, kutinë e karikimit pa tel dhe aftësinë për të personalizuar barazimin, ky është një nga kufjet më të mira True Wireless që kemi testuar në diapazonin e tij të çmimeve. Tani mund t’i merrni edhe më lirë, për 89,99 € (40 € zbritje) në Amazon (lidhje).

Mjegullnaja MARS II Pro

Një nga projektorët më të mirë portabël në treg, me të cilin mund të shijoni përmbajtjen tuaj të preferuar multimediale kudo falë altoparlantit dhe baterisë së tij të integruar, dhe me sistemin Android të instaluar falë të cilit mund të shkarkoni aplikacione streaming ate qe deshironi. Tani mund ta merrni me një zbritje prej 100 €, e cila lë çmimin përfundimtar në 499 € (lidhje).

Kamera e Mbikqyrjes së Brendshme Eufy 2K

Një kamerë vëzhgimi me cilësi të shkëlqyeshme të imazhit, rezolucion 2K, vizion natën, audio dykahëshe dhe HomeKit Secure Video e pajtueshme. E përsosur për krijimin e rrjetit tuaj të mbikëqyrjes video në shtëpi, dhe që tani mund ta merrni për vetëm 33,99 € në Amazon (lidhje).

Nano Karikues për iPhone 20W

Një karikues i vogël për iPhone tuaj, por mos gaboni sepse Ka një fuqi 20W, kështu që jo vetëm që do të jetë në përputhje me ngarkimin e shpejtë të iPhone tuaj, por ju mund ta përdorni edhe për të rimbushur iPad Pro tuaj. Tani mund ta merrni për 13,99 € në Amazon (lidhje)

Kamerë në internet PowerConf C300 1080p 60fps

Video konferenca është këtu për të qëndruar, kështu që nëse nuk keni akoma një kamerë të mirë, ky është shansi juaj të kapni një nga më të mirët në kategorinë e tij. Me rezolucion 1080p 60fps, HDR dhe karakteristika të përparuara të tilla si fokusi automatik dhe fokusi automatik, kjo kamera në internet e Anker tani ka çmim prej 89,99 € në Amazon (lidhje)

Eufy RoboVac G10

Dhe ne ju lëmë për në fund një fshesë me korrent robot me të cilën mund të shijoni më shumë kohë të lirë falë saj sistem inteligjent pastrimi që pastron dhe pastron në të njëjtën kohë. Isshtë gjithashtu i pajtueshëm me Alexa dhe Google Assistant dhe ka një çmim prej 179,99 € në Amazon (lidhje).


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.