Ofertat më të mira të Apple për këtë të Premte të Zezë

E Premtja e Zezë autentike fillon zyrtarisht dhe ne ju kemi zgjedhur ofertat më të mira për produktet dhe aksesorët e Apple në mënyrë që të mund të përfitoni dhe të merrni atë produkt që keni ruajtur në listën tuaj të dëshirave për një kohë të gjatë.

Apple Rights Watch

Withoutshtë pa dyshim ora inteligjente më e mirë në treg dhe kjo e Premte e Zezë është koha perfekte për ta marrë nëse nuk e keni pasur akoma, ose për të rinovuar modelin tuaj të vjetër për një më të shpejtë me karakteristika më të mira. Në Amazon mund të gjejmë Apple Watch Series 6 me një çmim absolutisht novator, si dhe modele të tjera në madhësi të ndryshme.

AirPods

AirPods

Kufjet e Apple janë një dhuratë e shkëlqyeshme për këdo që zotëron një iPhone dhe tani ju mund të parashikoni blerjet tuaja të Krishtlindjeve dhe t'i merrni ato me një çmim shumë më të ulët se ai zyrtar, me të gjithë garancinë që mund t'i blini në Amazon. Të gjitha modelet mund t’i merrni me çmime të zbritura:

Mund kufjet

Nëse ju pëlqen kufjet Beats më shumë për dizajnin dhe tingullin e tyre, ka edhe disa oferta të shkëlqyera në Amazon, dhe ju keni shumë nga avantazhet e AirPodspasi ato janë krijuar posaçërisht për pajisjet Apple.

iPad dhe aksesorët

IPad është bërë një alternativë e shkëlqyeshme për laptopët për shumë përdorues, dhe sot ju mund të merrni iPad Air 4 fantastik me një zbritje e mirë 50 € në Amazon.

Ne gjithashtu kemi zbritje të konsiderueshme në pajisje për të përfituar sa më shumë nga tableti juaj Apple. Duke përfituar nga ofertat e Amazon që mund të merrni Tastierat zyrtare të Apple në nivelet e tyre të ulëta të të gjitha kohërave, si dhe nga prodhues si Logitech. Po në lidhje me Apple Pencil për të mbajtur shënime dhe për të harruar letrën përgjithmonë.

Aplikacioni HomeKit për të kontrolluar shtëpinë tuaj

HomeKit

Platforma e automatizimit të shtëpisë së Apple po hap rrugën dhe gjithnjë e më shumë prodhues na ofrojnë produkte të përputhshëm me çmime më të mira, dhe këto shitje të Amazon janë mundësia perfekte për të përfunduar domotizimin e dritave në shtëpi ose për të blerë atë pajisje që dëshironim për një kohë të gjatë.

Keni dashur më shumë? Mos humbasë zgjedhja jonë e ofertave më të mira për të Premten e Zezë në kategori të ndryshme: laptopë, tableta, celularë, fshesa me korrent robot dhe shumë më tepër!

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   manu2k3 dijo

    Seria 6 LTE alumini 44 mm është gjithashtu në Amazon me 399