Përfitoni nga këto oferta UGREEN që mbërrijnë vetëm për Krishtlindje

Nëse keni ende një dhuratë Krishtlindjeje në pritje ose thjesht keni nevojë për aksesorë për iPhone, iPad ose Mac, këto oferta UGREEN arrijnë në kohën e duhur me kode ekskluzive për lexuesit tanë.

Karikues 65W 2xUSB-C dhe 1xUSB-A

Ky karikues ka një fuqi totale prej 65 W, ka teknologji GaN dhe Power Delivery 3.0, dhe pavarësisht fuqisë së tij dhe që ka tre porte (2xUSB-C dhe 1xUSB-A), ai ka një madhësi shumë të vogël, duke e bërë atë të përsosur për ta marrë kudo dhe për të mos kërkuar disa priza për të rimbushur MacBook, iPho0ne dhe Apple Watch, për shembull. Nëse përdorni një USB-C të vetme, fuqia e tij arrin deri në 65 W, nëse përdorni dy USB-C ato do të ndahen në një maksimum prej 45W dhe 20W. Nëse përdorni tre portat njëkohësisht, fuqitë shpërndahen 45W, 8.5W dhe 8.5W.

Çmimi i tij është 40,99 € në Amazon (lidhje) por me kodin 52QA2NV6 ju do të merrni një zbritje 5%, dhe ka gjithashtu një kupon 3 # në dispozicion në Amazon me çfarë çmimi përfundimtar do të qëndronte në 35,94 €.

Karikues 100W 2xUSB-C

Nëse ajo që ju nevojitet është më shumë energji, mund të zgjidhni këtë karikues deri në 100 W që ka dy porte USB-C dhe si ai i mëparshmi, ka teknologjinë GaN dhe Power Delivery 3.0. Fuqia e tij është deri në 100w kur përdoret një portë e vetme dhe shpërndahet në 65W dhe 30W kur përdoren të dyja portat USB-C. Është perfekt për të rimbushur MacBook Pro dhe aksesorë të tjerë si iPad Pro.

Çmimi i tij është 65,99 € në Amazon (lidhje) por me kodin 9P3UGIXZ do të keni një zbritje prej 5%, të cilës mund t'i shtoni 5% të tjera të disponueshme në Amazon, dhe çmimi i tij përfundimtar do të ishte 59,39 €.

Kabllo USB-C

USB-C tashmë është bërë standardi i së tashmes, i përdorur nga Apple në kompjuterët e saj, në iPad Pro, Air dhe Mini, dhe gjithashtu i nevojshëm për karikimin e shpejtë të iPhone. Në këtë përzgjedhje ne ju ofrojmë kabllot USB-C në USB-C dhe USB-C në Lightning për të përfituar plotësisht nga mundësitë e pajisjeve tona.

  • Kabllo USB-C në USB-C deri në 100 W për 12,99 € në Amazon (lidhje) sesa me kodin W9XYR579 ne kemi një zbritje 10% dhe kodin shtesë 5% që kemi në Amazon qëndron në 11,69 €.
  • Kabllo USB-C në USB-C deri në 60 W për 9,99 € në Amazon (lidhje) sesa me kodin D8D7HOLH ka 10% ulje dhe qëndron në 8,99 €.
  • Kabllo USB-C në Lightning për 16,99 € në Amazon (lidhje) sesa me kodin 44OTCQZM ka 10% ulje dhe qëndron në 15,29 €.

Kufje UGREEN për anulimin e zhurmës

Këto kufje True Wireless kanë anulim aktiv të zhurmës, një tingull të qartë dhe të nuancuar dhe një gamë deri në 6 orë me një karikim të vetëm që mund të shkojë deri në 26 orë duke përdorur kutinë e karikimit. Ata gjithashtu kanë karikim të shpejtë (10 minuta ofrojnë një orë autonomi) dhe kontrolle me prekje. Çmimi i saj në Amazon është 69,99 € (lidhje) dhe me kodin YPJLXV98 Ata kanë një zbritje 20% që së bashku me kodin promocional që kanë në Amazon qëndrimi në 48,99 €.

USB-C HDMI HUB 4K 60Hz

Ky USB-C Hub është i përsosur për iPad ose MacBook tuaj. Ka një lidhje HDMI 4K 60 Hz, lexues Ethernet, SD dhe karta microSD, hyrje 2xUSB-a 3.0 dhe USB-C të pajtueshme me karikim deri në 100 W, për të qenë në gjendje të përdorni laptopin tuaj të lidhur me karikuesin pa probleme ndërsa përdorni pjesën tjetër portet e Hub-it. Çmimi i tij është 49,99 € në Amazon (lidhje) dhe me kodin 659OR4DV ka një zbritje prej 5% duke qëndruar në 47,49 €.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.