Përfitoni nga ofertat e SONOS për të Premten e Zezë

E Premtja e Zezë fillon dhe është koha për të përfituar për të kompletuar pajisjet tona të zërit për shtëpinë. Sonos ka ulur altoparlantët e tij me oferta nga të cilat me siguri mund të përfitoni.

Ofertat e Sonos janë të vlefshme nga dita e sotme, 18 nëntor deri më 28 nëntor, si në faqet e internetit ashtu edhe në dyqane të përzgjedhura. Ato përfshijnë të gjithë gamën e tyre të altoparlantëve, dhe në disa modele ato arrijnë deri në 20%, që mund të nënkuptojë një kursim prej 200 € në modele si shiriti zanor i tij më premium, Sonos Arc. Ofertat që mund të përdorni nga sot janë si më poshtë:

  • Zbritje prej 200 € në Harku Sonos (tani 799 €) në Amazon (lidhje)
  • Zbritje prej 170 € në Sonos Nën gjenerata e tretë (tani 679 €) në Amazon (lidhje)
  • Zbritje prej 100 € në Sonos Rreze gjenerata e dytë (tani 399 €) në Amazon (lidhje)
  • Zbritje prej 50 € në Sonos Një (tani 179 €) në Amazon (lidhje)

Sonos Leviz

Dhe në ditën e fundit, 28 Nëntor, do të ketë një ofertë speciale për Sonos Move që do të shohë çmimin e tij të reduktuar me 80 €, deri në 319 € (lidhje). Oferta nuk është e disponueshme vetëm në Amazon, gjithashtu në faqen e internetit të Sonos dhe në dyqane të tjera të autorizuara për markën.

Sonos shquhet për cilësinë e produkteve të saj, për dizajnin dhe për integrimin e tij në ekosistemin Apple falë përputhshmërisë së tij me AirPlay 2. Një tjetër nga avantazhet e mëdha të markës është modulariteti i saj, e cila ju lejon të zgjeroni gradualisht pajisjet tuaja të zërit në shtëpi. Analiza e produkteve të saj kryesore është e disponueshme në kanalin tonë në YouTube, duke përfshirë shiritin më të fundit të zërit, Sonos Ray, më i përballueshëm në katalogun e tij. Shiritat e zërit, altoparlantët inteligjentë, altoparlantët portativë... Gama e produkteve dhe çmimeve të Sonos është shumë e gjerë, duke iu përgjigjur të gjitha nevojave të përdoruesve dhe duke qenë një nga markat lider në treg.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.