Apple Fitness + është afër dhe ju mund ta kuptoni nga hype

Apple Fitness +

Një nga shërbimet që na tregoi Apple disa javë më parë është ai i Apple Fitness +. Ky është një shërbim i ri që synon të mbulojë një pjesë të tregut të Fitnesit me seanca streaming për të ndjekur nga komoditeti i shtëpisë tonë.

Këto seanca që kryhen nga disa trajnerë tashmë kanë filluar të promovohen në rrjetet sociale si p.sh. Instagram. Në këtë rast, shërbimi nuk është i qartë nëse do të mbërrijë në vendin tonë këtë vit apo do të jetë për vitin tjetër, ajo që është e qartë është se në Shtetet e Bashkuara ata së shpejti do të fillojnë ta shijojnë atë.

Ky shërbim do të ketë një çmim prej 9,99 dollarë në muaj ose 79,99 dollarë në vit për të ndjekur klasat e HIIT, Forca, Yoga dhe të tjerët. Këto klasa do të kenë një provë falas një-mujore Për të gjithë ata përdorues që duan të provojnë para se të paguajnë, e vërteta është që ne shpresojmë që Apple do ta nisë atë së shpejti përtej SH.B.A. dhe mund të jetë një shërbim i mirë për shumë përdorues që nuk mund ose duan të shkojnë në palestër. 

E vërteta është se ky lloj rutinash në internet po shihen gjithnjë e më shumë dhe në këtë kuptim nëse Apple e bën mirë dhe mbi të gjitha e nis në më shumë vende mund të jetë një pikë më shumë për ata që dyshojnë me pajtimin e Apple One, një shërbim që mund të ndahet me familjen, me video, Apple Music dhe hapësirë ​​ruajtëse. Për momentin ajo që është e qartë është se duke parë reklamën që po i jepet Apple Fitness + nga vetë trajnerët, shërbimi duhet të jetë afër nisjes. Ne do të shohim se sa kohë duhet për të arritur zyrtarisht.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.