Pllaka paraqet lokatorët e saj më të fuqishëm

Nëse ju jeni një nga ata që lënë ndonjë gjë diku, Me siguri në më shumë se një rast keni menduar se ata duhet të shpikin diçka që do t'ju kujtojë se diçka po harroniose Epo, ka ekzistuar për një kohë të gjatë, dhe Tile është kompania lider në këtë sektor, jo vetëm nga vjetërsia, por nga mendimi i përdoruesit. Në kohën e duhur për sezonin e Krishtlindjeve, ajo sapo ka prezantuar locatorët e saj të rinj Tile Sport dhe Tile Style, më të fuqishëm dhe rezistentë.

Këto janë pajisje të vogla që lidhen me smartphone tuaj përmes Bluetooth dhe zbulojnë kur largoheni prej tyre, duke ju paralajmëruar se po lini diçka prapa. Me një diapazon deri në 60 metra, rezistencë ndaj ujit dhe materiale të reja më të fortaAto janë ideale jo vetëm për të shmangur humbjet por për të gjetur diçka në rast se e keni lënë pas.

Linja Tile Pro Series shoqërohet nga tiparet e reja të aplikacionit Tile, të dizajnuara posaçërisht për produktet e reja. Tani me kontrollin e volumit dhe dy tone shtesë, aplikacioni Tile lejon përdoruesit të personalizojnë tingullin e pajisjeve të tyre. Një njehsor i ri i dizenjuar i afërsisë siguron saktësi të përmirësuar për të ndihmuar "Tjegullat" gjeni gjërat tuaja më lehtë brenda intervalit prej 60 metrash të produkteve të reja. Nëse një objekt futet nën batanije ose nëse përdoruesi nuk dëshiron të ndërpresë ata përreth tij, njehsori i afërsisë do ta lajmërojë vizualisht nëse ai po afrohet ose po largohet.

Por jo vetëm që keni smartphone tuaj për të gjetur pajisjen tuaj, por i gjithë komuniteti i Pllakave që ka produktet e tij krijon një rrjet në të gjithë botën që do të thotë që nëse dikush është pranë një pajisje kërkimi, Pllaka do t'ju lejojë ta zbuloni edhe nëse janë milje larg. distancë. Çmimi i rekomanduar i këtyre detektorëve të rinj është 37,95 për njësi dhe 74,95 € paketa e dy detektorëve, edhe pse në dyqanet online si p.sh. Amazona Paketën prej dy mund ta gjeni për 59,99 €.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Raúl Aviles dijo

    Vegla e vogël është e mrekullueshme! A do të kenë ata që të dinë se ku e lamë kokën time? Do të ishte mirë për cl të panjohur.